Сесія Здолбунівської міськради: децентралізація плюс, садочкам на ремонт плюс, притулок для тварин на паузі

Завершила роботу сесія Здолбунівської міської ради, яка розглянула всього вісім питань, проте прийняті рішення є важливими для здолбунівчан.

Децентралізація. 15 голосів “ЗА” проведення громадських обговорень у Здолбунові. Дата 29 серпня, 17 година зал засідань районної ради вул.Грушевського, 14. Тут буде обговорюватися чи потрібне об’єднання Здолбунову із сусідами з Квасилова та Богдашівської селищної ради. Запрошуються всі бажаючі, особливо ті, хто знайомий із законодавством про децентралізацію і володіє ситуацією в сусідніх громадах та місті.

Зміни до бюджету. Одноголосно. Районні субвенції прийнято і направлено за призначенням. В т.ч на ремонти для садочків у сумі 300 гривень на дитину, які можна використати для цих цілей по факту чи розрахуватись за вже виконані ремонти у борг, чи придбати необхідне.

Виділення земельної ділянки під притулок для тварин по вул.Шевченка навпроти цементного заводу. Питання обговорювалося в площині зручностей для мешканців, волонтерів, вигляду при в’їзді у місто. Позиція не набрала необхідних 14 голосів тому питання перенесено на вересневу сесію. Слід зазначити, що результати могли би бути іншими, просто в сесійній залі було всього 16 депутатів.



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети