Сесія райради – сміх крізь сльози

сесія райради 191115 (2)За 15 хвилин розпочнеться голосування за голову Здолбунівської районної ради. Все що відбувалося до цього можна назвати “сміх крізь сльози”. І якщо ще повторні підрахунки голосів і заминки головуючого можна цілком списати на хвилювання, то інші речі під цю категорію вже не потрапляють. Спочатку відбулось те, що два тижні тому на сесії міської ради мер і представники “Батьківщини” і “Свободи” називали цілком законною процедурою обрання секретаря ради за старим регламентом. Сьогодні ці ж представники перед обранням голови ради поставили в порядок денний питання про зміну регламенту. Це як називається? Коли вигідно то – це  законно, а коли не вигідно то це не законно.

Василь Тимощук процитував норму Регламенту: зміни до регламенту вступають у дію після підписання цих змін головою ради, а голови обраного немає. Тому ці зміни вступлять у дію лише після обрання голови. Та 19 депутатів це не турбувало. Вони готові зараз обирати нового голову за своїми правилами, а не якимось там регламентами. Чи не буде після цього оскарження таких результатів виборів, чи не будуть відмінені всі наступні рішення ради, які будуть підписані нелегітимним головою ради, а серед таких рішень найближчим часом буде і бюджет на 2016 рік.

Депутати запропонували дві кандидатури на голосування Олега Дацюка від “Батьківщини” та Юрія Шадого від “Самопомочі”. Рішенням лічильної комісії!!! була затверджена форма бюлетеня в який пішли вписувати лише Олега Дацюка і якщо за нього не набереться достатня кількість голосів то тоді будуть друкувати бюлетені з прізвищем Шадого. Це нова форма демократії по-здолбунівські))) Ви коли-небудь бачили такі бюлетені, коли висовують декілька кандидатів, а їх не всіх вписують до нього?сесія райради 191115 (5)

А от здолбунівські депутати, коли дуже їм треба і таку форму придумали.

Отже, за 15 хвилин Олега Дацюка за новим регламентом, який не вступив у дію, за бюлетенем з його одним прізвищем, швидше всього стане новим головою райради, запропонує на заступника Олександра Бухала від Свободи і тими ж 19 голосами хиткої більшості з 34 обраних буде сформовано новий керівний склад ради.

На сесії присутній голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук.

Доповнено.

Знову перерва. Вирішили друкувати два бюлетені. Один із прізвищем Олега Дацюка, в іншому – Юрія Шадого але брати обидва в руки депутату не обов’язково. В такий спосіб нова коаліція “під Дацюка” намагається уникнути щонайменшої можливості дати своїм депутатам проявили власний вибір, а не партійний.сесія райради 191115 (3)

Доповнено.

Зауваження все таки спрацювали. Обидва претенденти НЕ брали участі у голосуванні, бюлетені брали вільно за обох кандидатів. Голосування за голову райради: Дацюк О.Є – ЗА 20 депутатів, Шадий Ю.В – ЗА 12 депутатів. Таким чином головою Здолбунівської районної ради сьомого скликання обраний Дацюк Олег Євгенович. Він вніс на посаду заступника кандидатуру Олександра Бухала, готуються бюлетені.

Доповнено.

Обраний заступник голови – Олександр Бухало, ЗА – 20 голосів. Новообраний голова зможе приступити до обов’язків після проведення процедури спецперевірки. Сесія завершила свою роботу.сесія райради 191115 (4)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети