Сесія райради: господарські питання проголосовані, політичні відкинуті

31 травня цього року відбулося пленарне засідання 19 сесії Здолбунівської районної ради сьомого скликання, яке провів  голова районної ради Олег Дацюк.

     В засіданні сесії взяли участь голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук, заступники голови райдержадміністрації, депутат Рівненської обласної ради Владислав Сухляк, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, голови місцевих рад району, керівники районних організацій, установ, представники засобів масової інформації.

     В роботі сесії взяли участь 29 депутатів районної ради, які обговорили та прийняли рішення по 38 питаннях порядку денного сесії.

   Під час сесії депутати внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік, прийняли звіт про виконання районного бюджету за перший квартал 2017 року,  заслухали інформації про хід виконання районних програм, прийняли районні  програми  запобігання виникненню лісових і торф’яних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння на 2017 – 2021 роки,  розвитку футболу в Здолбунівському районі на 2017 -2020 роки, створення безперешкодного  життєвого середовища для осіб з інвалідністю на 2017 –  2021 роки, програму щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2019 року, затвердили схему планування  Здолбунівського району,  надали дозволи на передачу в оренду приміщень,  тощо.

      Депутат районної ради Олександр Андріюк ініціював прийняття звернення депутатів Здолбунівської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відміни мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення та запровадження ринку землі. В ході обговорення даного питання думки депутатів розділилися. За підсумками  голосування рішення з даного питання не було прийнято.

     Одноголосно підтримано депутатами депутатський запит депутата районної ради Наталії Єнич щодо виділення коштів на заміну водопровідної труби на території Старомощаницької сільської ради. Запит скеровано в фінансове управління райдержадміністрації.

За інформацією Здолбунівської районної радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети