Сесія міськради: перейменовані вулиці, зміни до бюджету і програм

сесія міськради 19021629 хвилин і всі питання порядку денного були розглянуті на сесії Здолбунівської міської ради. Підставою для позачергової сесії стали терміни закінчення права місцевих органів влади перейменувати вулиці в рамках Закону «…про декомунізацію». Тиждень тому були громадські слухання у Здолбунові, які намітили великий список вулиць до перейменування, як тих, що потрапляють під дію цього закону так і тих, які до того закону не мають відношення але потрапили на олівець членам комісії міськради.

Сьогодні депутати вирішили долю лише трьох обов’язкових до перейменування вулиць.перейменовані вулиці

Але вже на наступну сесію 16 березня винесені ще два рішення. Про перейменування ще частини вулиць міста і про нові назви для нових вулиць. Активно висловлюйте свої думки з цього приводу, щоб міські обранці почули думки жителів з цього приводу!перейменування вулиць нові вулиці назви

Одна із вулиць вже звернулась листом із підписами де просить не перейменовувати їх вул.Льва Толстого і це звернення було передано до міської ради та оголошено депутатом Миколою Орловим.звернення про перейменування Л (1)

звернення про перейменування Л (2)

звернення про перейменування Л (3)

Інші питання були розглянуті швидко, оскільки мали значною мірою технічні поправки до раніше прийнятих рішень. Суттєвим можна вважати намір міської ради передати на обслуговування внутрішньобудинкові мережі на обслуговування водоканалу, який укладе угоду з будинкоуправлінням на здійснення цих робіт. Як зазначив міський голова, це викликано частими наріканнями на неоперативність ремонту неполадок саме КП МБУ. Нагадаємо звіт керівника цього комунального підприємства 24 лютого на виконкомі міської ради.

На запитання щодо того, чому міський Експрес досі не курсує містом мер відповів «ми ж оголошень не давали ще, там є деякі технічні проблеми тому перевізник попросив ще трохи часу і до 1 березня має вже їздити». Хоча у рішенні виконкому є чітка дата і вказівка перевізнику розпочати рух маршрутки з 15 лютого.

фото Антон УкраїнецьВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети