Сесія Здолбунівської райради: звіти затверджено, програми прийнято

Вчора відбулося пленарне засідання чергової тридцять п’ятої  сесії Здолбунівської районної ради сьомого скликання.

У роботі сесії взяли участь 22 депутати районної ради, голова районної державної адміністрації, голови територіальних громад району, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації,  представники засобів масової інформації та інші запрошені.

Обравши робочі органи та затвердивши порядок денний і регламент роботи сесії, перейшли до розгляду питань.

Одноголосно затвердили депутати звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік та звіт голови Здолбунівської районної державної адміністрації «Про здійснення райдержадміністрацією делегованих повноважень за період з лютого 2018 року по лютий 2019 року».

Обговорюючи звіт голови райдержадміністрації, депутати задали Сергію Кондрачуку ряд питань. Зокрема, Олександр Колінько цікавився перспективою створення ОТГ в районі, а Микола Ужелін звернув увагу на якість ремонту доріг.

Затвердили депутати  ряд районних програм:

Також  зняли з контролю програми, термін дії яких закінчився у 2018 році.

Підтримали і погодили  депутати рішення про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства«Здолбунівська центральна районна лікарня» Здолбунівської районної ради на 2019 рікпро затвердження Положення про спостережну раду та Порядку утворення спостережної ради комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська центральна районна лікарня» Здолбунівської районної ради.

Одностайними були депутати при прийнятті звернення депутатів Здолбунівської районної ради Рівненської області до Міністерства освіти і науки України. В тексті звернення депутати просять розглянути питання про виділення з Державного бюджету цільової освітньої субвенції на виконання протипожежних заходів в закладах освіти.Кадрове питання порядку денного сесії  «Про контракт з   директором Миротинської  загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області» також було підтримано одноголосно.  Відповідно до рішення голова районної ради укладе на два роки контракт з Вознюк Тетяною Сергіївною, яка визнана переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади.

Крім того, на сесії було прийнято  ряд рішень з питань управління майном комунальної власності територіальних громад району – інформує Здолбунівська районна рада.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети