Серпнева освітянська конференція пройшла у Здолбунові

128 серпня відділ освіти Здолбунівської РДА провів щорічну конференцію для освітян «Про підсумки розвитку галузі освіти Здолбунівщини у 2014-2015 навчальному році та завдання на 2015-2016 навчальний рік». З двохсот запрошених лише близько 40 не змогли відвідати захід, тож зал був переповнений.
З вітальним словом виступила начальник відділу освіти, наголосивши, що «Нам випало жити у нелегкий час змін у політичному та соціально-економічному житті країни. Зростаючі вимоги суспільства спонукають до реформ у всіх галузях, в тому числі і в освіті, мета яких – стати розвиненою європейською державою». Також освітян привітав голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук.

Під час конференції начальник відділу освіти  оприлюднила підсумки розвитку освіти Здолбунівщини у 2014-2015 навчальних роках, а саме дошкільної та початкової освіти, оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів, розвитку профільного навчання, позашкільної освіти та творчої. Не оминула в доповіді і міжнародної співпраці освітніх закладів із закордонними колегами.

Також у доповіді йшла мова про створення сприятливих умов життєдіяльності осіб із обмеженими фізичними можливостями й організація індивідуального та інклюзивного навчання у загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладах, основні аспекти виховної діяльності, про санітарно-просвітницька роботу, медичне обслуговування та функціонування та розвиток психологічної служби. Поговорили освітяни і про модернізацію змісту і форм науково-методичної діяльності в умовах компетентнісно зорієнтованої освіти та підготовку навчальних закладів до нового навчального року.

Доповідь закінчилась і освітянам презентували рейтинг навчальних закладів Здолбунівщини за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року. На наступний навчальний рік у керівника освіти та освітян які виступали в обговоренні, багато планів. Зокрема розвинути напрацювання стратегічної сесії, яка відбулася у Клевані.
рейтинг навчальних закладів Здолбунівщини за результатами ЗНО
конференція освітян
конференція освітянВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети