. Сергію Кондрачуку запропонували стати головою ОВК на перевиборах до ВРУ | Здолбунів City

Сергію Кондрачуку запропонували стати головою ОВК на перевиборах до ВРУ

Знайомі незнайомці. Черговий персонаж потрапив “в руки” журналістів “Здолбунів CITY”. На цей раз гарячими слідами, одразу після завершення роботи в окружній виборчій комісії, гостем нашої рубрики сьогодні буде Сергій Кондрачук. Один із наймолодших голів ОВК, депутатів районної ради, екс-керівник районного радіо, патріот краю і знавець Гурбенських подій. Знайомимось. Кор.: Сергію, як так сталось, що на цих виборах і одразу голова ОВК по 154 округу? С. К.: Як тільки мені виповнилось 18, я одразу мав змогу добряче потренуватись у трьох турах президентських виборів. Відтоді вибори в країні тривають майже щороку, то ж маю великий досвід і роботи в ДВК, і в штабах. Кор.: Якого суб’єкта представляли в ОВК? С. К.: Я був поданий від ХДПУ на цю посаду.

Кор.: Чи вплинуло кандидування Василя Тимощука на рішення стати головою ОВК, адже ви були близькі ідейно до цього кандидата.

С. К.: Мало того, до 12.09 я був довіреною особою Василя Олексійовича. Він сказав лише одне: Дій згідно з Законом. Хоч був психологічний тиск.

Кор.: Який тиск?

С. К.: Саме приміщення ОВК розташоване поруч із кабінетом голови Дубенської РДА, крім того 12 з 18 членів ОВК представляли провладні сили, 4 – опозиційні, 2  –  незалежні. А я не місцевий  – раз, молодий  – два і не від влади – три. Адаптацію довелось проходити дуже швидко.

Кор.: Чи вплинула історія із фільмом про УПА на ваше перебування в ОВК?

С. К.: Так, була пригода з одним із кандидатів, коли я знімався в одному фільмі, а його використали у пропагандиських цілях і це переросло у судові позови. Дійшло до Житомирського апеляційного суду. Але завдяки грамотним консультаціям юристів я таки залишився головою ОВК.

Кор.: Чи були спроби підкупу?

С. К.: Ні погроз відвертих, ні спроб підкупу не було по відношенню до мене.

Кор.: Як минула ніч виборів?

С. К.: Поки були невеликі різниці між кандидатами, то готувались до перерахунку чи судів, чого завгодно. Але під ранок все стало зрозуміло і хвиль не було. Мені телефонували Королюк, Костючко і Тимощук і подякували за організацію роботи ОВК. Я справді вважаю, що вона була організована добре, ми не цурались їздити на ДВК, а не лише приймати їх у себе в Дубно.

Кор.: до ОВК ви допомагали В. Тимощуку, що йшов від Удару. Чому він не знявся на користь В. Королюка і поставив під загрозу перемогу опозиційного кандидата?

С. К.: Бо все мало бути не так. Мав зніматися В. Королюк на з’їзді Батьківщини, але я не знаю чому так не відбулось. Коли ж ми дізнались про те, що Валентина Анатолійовича залишили на окрузі, часу зніматись вже не було. Це був останній день, відведений для цього Законом.

Кор.: Які найбільші враження про роботу в ОВК?

С.К.: Важко, дуже важко. Треба приймати Виборчий кодекс і готувати людей, що можуть обслуговувати вибори, а не щороку змінювати Закон і заплутувати людей. От формально владній частині попереднього парламенту було вигідно мати членів ДВК від парламентських фракцій, бо їх було більше ніж опозиційних. А в цій ВРУ вже навпаки. То що, знову Закон будемо змінювати?  Деякі норми чинного законодавства містять таке поняття як «негайно». І далі йде перелік, що робити негайно. А в мене виникало питання, як одночасно виконати все і негайно. Щось все рівно мало бути негайніше :). Багато людей не готові до роботи в ДВК. Деякі компенсують це своєю рішучістю. От був в нас такий голова ДВК, який не вмів писати!! Але не відмовився від головування, сказав справиться (прим. ЗС – цікавий випадок, може, він і рахувати ще не вмів?) Деякі ДВК мерзли і розпалювали грубки… агітаційними плакатами партій :) Доволилось їм довозити в переддень виборів нову агітацію. Насамкінець, хотів би подякувати за цю зустріч, передати вітання і подяку усім, хто допомагав проводити вибори по 154 виборчому округу. Дякую і виборцям, що прийшли на вибори, і сподіваюсь, що всі кандидати виконають свої обіцянки перед людьми.

П.С. За нашою інформацією, одному із успішних голів ДВК запропонували очолити під час перевиборів один із проблемних ОВК. +

 

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама