Сергій Притула для “Здолбунів CITY” та гумор шоу у Здолбунові

У неділю, 20 березня, у Будинку Культури Цементників відбулася прем’єра першого україномовного шоу «Вар’яти». Концерт організовувала івент-агенція “Мегаподія”. Керівник та ідейний натхненник Вар’ятів – відомий український шоумен, телеведучий, волонтер та селебріті Сергій Притула охоче ексклюзивно поділився із Здолбунів CITY своїми думками та враженнями.

Притула

Отож:

Що для Вас гумор взагалі? Та що для Вас є «Вар’яти-шоу» (творчий проект, бізнес, віддушина…)?

Взагалі – гумор, чи то пак, його наявність або відсутність – це одна з рис людського характеру. Для мене, наразі, це нормальний стан мого щоденного життя. На багато речей навколо себе дивлюсь крізь призму гумору, це допомагає боротись з поганим настроєм, депресняком чи просто осадом на душі після перегляду новин. А в запитанні щодо «вар’ятів» ви самостійно відповіли замість мене, бо «вар’яти» для мене це водночас і творчий проект і, що гріха таїти, заробіток і, зрештою, віддушина від телебачення і Києва. Хоча…минулого листопада колектив переїхав до Києва, а зараз ми готуємо телеверсію шоу, то певно, доля «віддушини» трішки скоротиться (усміхається).

Притула ЗС (2) Притула ЗС (3)

Чи вважаєте Ви себе успішною людиною? І що для Вас успіх?

Так, вважаю. Я маю сім’ю, в якій щасливий, сина, який тішить, здорову маму, брата і роботу, яка приносить і задоволення і хороші матеріальні статки. А головне, що моя робота знаходить як хороший відгук у глядача, так і адекватну оцінку мого керівництва. Окрім цього, я зміг скерувати свою медійну пізнаваність у корисне русло, займаючись волонтерською діяльністю. За сукупністю фактів вважаю, що можу називати себе успішною людиною.

Притула ЗС (5)

Чи вдалося прогулятися у Здолбунові? І яке враження від здолбунівчан, глядачів?

Та ні, нажаль часу було катма: приїхали за пару годин до концерту, репетиція, концерт і погнали на Київ. Ми навіть готель не бронювали, маю бути зранку на каналі, є термінових дві наради. Тож прогулянки та екскурсії містом відкладу до наступного концерту. А він обов’язково буде!

Притула ЗС (1)

Коментар одного із присутніх на шоу глядачів:

«Шоу круте та незвичне. Формат цікавий, часу достатньо для того, щоб оцінити чи варті ці люди такої думки, яка про них ходить в «народі». Особисто мені сподобалося. Якби у мене запитали, чи рекомендую я тим, хто цього ще не бачив, відвідати шоу «Вар’ятів», то я б однозначно відповів : «Так!»»

Притула ЗС (4)

Відгуки про концертну програму були не у всіх схвальні:

відгук_3

відгук_1

відгук_2

Доречі, було навіть таке порівняння:

відгук_4

Не дивлячись на це, ми переконані, що виступ все ж заслуговує уваги, до того ж, частина грошей іде на благодійність.

Запрошуємо ще!

Варяти

 

Орлов Андрій

fotoPВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети