. Сергій Кондрачук визначився із претендентами на вакантні місця | Здолбунів City

Сергій Кондрачук визначився із претендентами на вакантні місця

Ну що ж, певно, прийшов час підбивати попередні підсумки нещодавно оголошеного мною конкурсу на посади своїх замів та начальника відділу освіти. Скажу відверто, очікував більшої кількості заяв. Але, певно, можемо бути задоволеними і тими, кого маємо.

власюкНа посаду І-го заступника голови РДА надійшло 3 анкети: депутата райради Леоніда Власюка, безробітної Олени Вороніної та працівника правоохоронних органів Володимира Нісинця. Оскільки перший заступник – це той, до кого має бути 100% довіра, я хотів би бачити на цій посаді Леоніда Власюка, якого знаю багато років як принципового, чесного чоловіка, який, якщо чогось не знає, то перелопатить масу літератури, законів і т.д., щоб дійти до істини. Такому не страшно доручати, з такого не боїшся спитати.

На  заступника із гуманітарних питань надійшло 6 заяв. Думаю, з обов’язками на цій посаді могли б впоратися двоє: Кир’ячук Олег – уродженець Дерманя, працівник облуправління культури, та Орлов Микола – голова ГО «ЗЕОН». Виходячи з завдань, які я ставлю перед кандидатом на цю orlov_forum_1посаду (нас чекає непростий процес децентралізації, потрібно щось негайно робити з енергозатратними бюджетними установами та багато ін.), я обрав Миколу Орлова, який має чимало напрацювань та бачення розвитку кожної галузі, про що постійно пише на сторінках свого сайту. Серйозна конкурентна перевага – чудово знає район, керівників закладів (з деякими, вочевидь, доведеться помиритися))), має корисні знайомства по всій Україні. А тому – вперед, пане Миколо! Прийшов час не писати, як має бути, а робити! ))

Мабуть, найважчим був вибір кандидата на начальника відділу освіти. Лише 3 заяви, причому третя (знайома хороша вчителька) написана за моїм проханням. Скажу відверто, щоб збільшити собі вибір, я поспілкувався із десятками освітян (на це пішли не одні вихідні). І не лише з нашого району. Ті директори шкіл, які потенційно могли б очолити районну освіту – відмовилися. Як і чимало їх заступників. Я переговорив з великою кількістю колективів. Усі вони в один голос говорять: «треба щось змінювати», «аби шадийстало не так, як було». Останньою краплею, яка мене остаточно переконала, був сьогоднішній візит педагогів міської ЗОШ №1: «Просимо призначити Юрка Шадого». Це ж прізвище звучало з вуст деяких директорів, представників інших колективів.

У тому, що Юра знає, яким має бути випускник української школи – у мене сумнівів нема. Але начальник відділу освіти – це не лише виховний процес. Це господарка, бухгалтерія… У мене з Юрієм відбулася досить довга розмова. Я довів йому ті завдання, які поставили мені освітяни району на нараді 2 березня. Ми обговорили шляхи їх виконання та строки. По деяких завданнях – робитимемо разом, по деяких – це суто його відповідальність. Сьогодні я фактично впевнений в тому, що децентралізація, об’єднання громад (а в нас попередньо має лишитися 1 міська громада, 1 селищна та 5 сільських – це попередньо!) відбуватиметься саме навколо закладів освіти. Разом з тим, якщо сьогодні не робити важких, непопулярних кроків в освіті району, то наступного року ми банально не матимемо коштів на енергоносії та голі ставки педагогам. А тому відповідальність – колосальна, права на помилку не маємо. І мусимо впоратись, так, Юра? ))

вибір зробленоНасамкінець зазначаю, що кращих з тих, хто подали свої заявки на конкурс, я хотів би бачити в кадровому резерві на посади заступників голови РДА, керівників структурних підрозділів.

Сергій Кондрачук, голова Здолбунівської РДА

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • ВІТАЮ!!!

 • Вільям

  Це просто піпець!!!Чому ніхто не порадив Сергію? Напевно друзям чим гірше тим краще! Побачимо

  • Алекс

   Амбіції зашкалили, відповідно він нікого окрім себе тепер і не чує!

   • OlenkaZelenka

    А мені їх шкода. От я вчора побачила як розпускаються підсніжники, радію букету з “котиків” на столі, а що бачить Сергій – перевізники, клуби, гроші… Що бачить Микола -о це сенсація, о треба комент видалити, о а того я ще брудом не обілляв… Вони навіть не помітять як виросли їхні діти, як вони постаріли, як вони нажили бездну ворогів, і за це їх діти платитимуть усе життя.

 • INNA

  Хто б сумнівався. Навіщо був цей цирк з відбором.

  • Tatyana

   Продовжуємо традиції “кумовства” та “сватовства”.

   • Іра

    Що цирк то цирк, влучно сказано. Впевнена, що вже давно було визначено кандидатури! Тепер і поганого слова про РДА, так як колись і не побачить даний сайт! Події наперед: РДА буде найкращою, керівники найкращими, все роблять для народу і т.д. Це мав би бути незалежний сайт, де описуються події за все, а тепер статті пише сам Орлов про себе, сам Кондрачук про себе… і ясно, що поганого вони нічого не скажуть! Не розумію чого журналістам, священникам пхатися в політику!!? Напевне добра кормушка!!!! До даних посад (писала в статті про призначення голови РДА) є певні вимоги, які написані і яких потрібно дотримуватися, проте на них ніхто не звертає уваги! Цікаво скільком вимогам до посади підходить і пан Сергій, і пан Микола, і пан Власюк? Пан Микола обіцяв запитати це в пана Сергія, але тепер розуміємо чому нічого про це ні слова! Друзі ж вони!!!

    • Алекс

     Рука, руку миє!

 • Віталій Поліщук

  Бажаю сил та наснаги у роботі кандидатам!
  PS: Все ж цукерки та кава своє діло роблять…

  • INNA

   Спочатку була кава

 • Оля Мережко

  В межах конструктивної критики ; )) Вибір очікуваний на 100% Окрім того що – хороші хлопці і “знаю багато років” хотілось би побачити кваліфікаційні х-ки Приміром стаж управлінської діяльності, досвід роботи на керівних посадах, відповідність кваліфікаційних умов посаді ;))

  • Алекс

   Хоший хлопець, це не посада!))

  • OlenkaZelenka

   Підтримую 100%, , хотілося б бачити не лише біографію, а й звіт про доходи і витрати за останні 3 роки хоча б. Бо серед кандидатів є такі, що ніде офіційно не працювали та і підприємцями не являлися. А машини купили та і заправляти є за що! А всі вони ще й свої сім’ї годують і вдягають, питання де взяли? Така собі люстрація, думаю тим обраним нічого боятися…

 • Viktor

  Направду, без іронії й
  сарказму. Орлову як заступнику голови – перше доручення від громади: довести до
  логічного і законного завершення справу з незаконним підвищенням тарифів на
  проїзд у маршрутках. Переламати напрацьовані схеми з конкурсами, тендерами на
  маршрути, пролобіювати нові, більш вигідні для здолбунівців, а не для
  перевізників, маршрути. І байдуже, що це компетенція обласної виконавчої влади.
  Місцева влада, територією якої здійснюються перевезення і затверджені маршрути,
  має достатньо повноважень і законних підстав впливати на цей вид бізнесу. З
  попередніх дописів очевидним є те, що Микола досить грамотно, а головне,
  логічно, розвиває тему перевізницького кришованого свавілля. Питання перевезення
  пасажирів нібито й напряму не належить до гуманітарної сфери, але ця проблема є
  й соціальною, що може перерости ще й у соціально вибухову.

  • Юрій Лиморенко

   Відповідно до функціональних повноважень за цю ділянку роботи відповідатиме Леонід Власюк.

  • Алекс

   Та не фіга він не зробить, в нього зовсім інша мета. Готує площадку для виборів на міського голову Здолбунова. Максимум на що він здатний, так це видалити мої кометарі! )))

 • О. Панасюк

  Всім не догодиш. Та і не потрібно цього робити.

  • Іра

   А я вважаю, що потрібно догоджати в даній ситуації, тому що саме ці люди саме більше кричали:”Чого призначили не обговоривши кандидатуру з народом, чи разом….” А тут сам і особисто вирішив!А де ж обговорення кандидатури???? Поміняли шило на мило! Влада не змінилась… А люди вмирають, сподіваючись на краще!

   • Здолбунівсіті

    Не прикривайтесь людьми, говоріть від СВОГО імені. Я вважаю: і далі ваша думка. Це правило позитивно діє завжди – тоді людина доносить свою думку, а не прикриває її чужими думками і діями. Чи шило чи мило покаже час.

    • Іра

     я пишу від свого імені… Ірина Панасюк, чи ще адресу назвати? Якщо ви такі справедливі, напишіть скільком вимогам до посади даної, яку Ви маєте займати відповідаєте???? Ви ж раніше так звертали на це увагу!!! Я обурена просто, як ті, хто приходить до влади одразу змінюється, як і не були таким борцем за справедливість! Проте це лише моя думка!

     • Здолбунівсіті

      Дякуємо за вашу думку.

     • Алекс

      Ірина повністю підтримую вашу думку! Як сказав один відомий філософ:”влада псує людину, абсолютна влада абсолютно псує людину!”

    • М.А

     Не потрібно чекати часу, щоб зрозуміти і побачити все саме зараз. Нові школи не побудуєте, котельні не модернізуєте, клуби не окультурите…. А писатимете як і писали, тільки тепер без критики, бо при владі “свої”. Але жителі району життя по-новому не відчують. Прочитають і забудуть. А запам’ятають об’єднання громад із закритими навчальними закладами, ФАПами та безробітними громадянами.

   • Алекс

    Та вони тільки і йдуть на посади щоб їх самих не забрали в АТО!

 • Юрій Лиморенко

  Дай Боже Вам сил, витримки, натхнення і впевненості в своіх діях. З Богом в серці і вірою в Україну!

 • Prosto_I

  Щось ви пане Сергію не з того почали свою героїчну ходу на посаді голови райдержадміністрації – друзі на зручних посадах, відпустки за власний рахунок вчителів, знущання з зарплат освітян і працівників соціального захисту (ПРОСТО МІЗЕРНІ за адську працю), прокуратура для перевізників ….. Навряд чи ви здобудете авторитет і повагу серед жителів міста і району.

  • Алекс

   Кондрачук амбіційний брехун, нічим не кращий за свого попередника Бухала! Щавінського (регіоналовського халуя) збирається залишити в адміністрації на посаді Головного архітектора району, Бондарчучку вірну піддану Шуля теж пообіцяв працевлаштувати в адміністрації. Ганьба таким переваертням та запроданцям! Такі тільки позорять Самооборону!

 • Irina

  Про те що на посаду І-го заступника голови РДА надійшло 3 анкети – неправда, наприклад моя була також, тобто четверта, і ще відправляла людина, це точно відомо, тому Ваш конкурс це брехня з самого початку.

  • Алекс

   Дійсно так! Ніякого конкурсу насправді не було, суцільна брехня! Насправді як би це був конкурс то булаб хоча б умовна конкурсна коміся та співбесіди. Усім конкурсантам, які тіпа не пройшли мали б про це хочаб повідомити! А так це чистої води фікція!

   • OlenkaZelenka

    Ну якби конкурс був, то б і нормальні заступники були. А так продовжуємо традиції “Нової пошти”.

  • OlenkaZelenka

   Ну анкета це таке діло, а от співбесіда як видно на фото була лише у Миколи :))))))

 • Сергій Кондрачук

  Давайте так. В понеділок я виставляю ВСІ анкети (закресливши персональні дані) на обговорення. Не бачачи прізвищ – оберете найкращих, ок?

  • OlenkaZelenka

   Навіщо Ви відразу так наставляєте проти себе жителів району? Все у Вас вийде і без цієї газети. Свою зробіть. А не як хлопчик на умови йдете, мені посада-тобі хвала. Ще поки доля жодного голови не залежала від цього сайту! А вибір Ваш очевидний і непрофесійний. Та ще й ці люди з таким минулим… Подумайте двічі а то перед виборами мера стільки вспливе г… а потім виявиться що це г… ваші заступники. Зіскакуйте з цієї залежності.

   • Олена

    Я так розумію мова йде про Орлова. А Ви вже бачили всі анкети? А якщо на Орлова щось є (тільки фактами) то думаю всім буде цікаво. Бо Ви якось так пишите…. як бувша дружина

    • OlenkaZelenka

     ні не бачила та й кому вони треба ті анкети нібито це щось змінить

    • OlenkaZelenka

     Слава Богу я не його бувша і не теперішня :)) я б цьго не пережила. Фактів у Всіх вистачає та й на всіх, але краще б обрали незаплямованих. Там не лише Орлов добрий.

     • Микола

      Знову Ви загадками. Це називається “вброс”

    • Алекс

     Якщо це бувша дружина, то можливо ви теперешня або дружина або коханка!))

     • OlenkaZelenka

      Ну молодих жінок він любить і це факт :))! Але певно має якийсь пунктик (50 відтінків сірого), бо виставити свою теперішню в якості позаштатного кореспондента БЕЗ НИЖНЬОЇ БІЛИЗНИ… ( причому років 5 назад зроблене, зараз вже не то )А чого себе в трусах не виставив? Це порножурнал чи що? Де повага до жінки?

  • Оля Мережко

   Ні, не ОК пане голова РДА ;)) Цитую: “Перший заступник та заступники голови обласної, районної державної адміністрації призначаються на посаду головою відповідно обласної, районної державної адміністрації” тобто Вами а не коментаторами ЗС Ви можите взяти до уваги відгуки та побажання дописувачів Проте наділяти коментаторів такими повноваженнями не варто ;) Ви працюйте а ми покритикуємо;))

   • Сергій Кондрачук

    ))Олю, дякую, я просто впевнений, що якби я виставив анкети, коментатори зробили б той самий вибір, що й я…

   • OlenkaZelenka

    А ви анкету надсилали? Досить конструктивні коменти, от такі люди потрібні, Сергій зверніть увагу!

    • Оля Мережко

     Дякую, але я анкету не надсилала ))

   • Юрій Лиморенко

    Олю, ЗУ про РДА немає, є ЗУ про місцеві ДА. Вибач за уточнення.

  • Юрій Лиморенко

   Сергію, не піддавайся на провокації, тобі за все відповідати-сам і вирішуй. У тебе немає часу на хитання, кроки вправо, вліво, а тим більше назад. Вперед!

 • Олена

  Я чула що весь сир бор через те, що Кінах на посаду гуманітарного зама активно пхає свого лічного банщика Олега Буздигана, якого колись сам уволив з посади кочегара своєї бані. Кондрачук Буздигана вперто не хоче, бо той безграмотний, раніше ніби сидів і якось навіть хотів вступати в “Український вибір” Медведчука. Якщо вже вибирати між Орловим і Буздиганом то вибір очевидний.

  • Микола

   Цікавий поворот подій… А дійсно, звинуватити кожного є за що. Але те що ми знаємо це лише поверхня, а є ще підводні камені. Я думаю що Орлов заслужив свій шанс. І пропоную якщо комусь щось не подобається, не критикувати, а пропонувати! От хто, якщо не Орлов, Власюк і Шадий? Називайте прізвища!

  • OlenkaZelenka

   Всі ці їхні підкилимні ігри очевидні! А що окрім цих двох більше нікого? Нема людей які себе не скомпрометували?

   • Микола

    Наприклад? Давайте прізвища!!!

    • OlenkaZelenka

     Кому давати? Вам? А ви що відбірна комісія чи Люстраційний комітет?

     • Микола

      Та не мені, а на обговорення! Бо найлекше це критикувати і нічого не пропонувати

     • OlenkaZelenka

      Ну мусить же хтось за редактора його роботу робити, він же тепер зайнятий.

  • Алекс

   Прикольно ти чула. А сьогодні чув що Кінах сказав що Буздиган в нього працював керуючим сауни а сам Кінах працював кочегаром в тій сауні і не соромиться а не роботи а ні цього. І

  • Алекс

   А я чув що Кінах говорив про те що Буздиган в нього дійсно працював керуючим сауни, а він Кінах сам працював кочегаром та не соромиться цього. Бо роботи ніколи не боявся і боятись не буде. А ще сказав що Буздигана не звільняв, та що він сам пішов. Через те що бізнес не йшов та не було чим платити Буздигану. Але при тому наскільки мені відомо то вони в хороших стосунках, пропри всі ваші закиди та плітки. Хотілось би побачити те саме між Кондрачуком та Орловим через рік. В чому особисто я сильно сумніваюсь!.

   • Алекс

    До тогож на рахунок безграмотності Буздигана ви сильно помиляєтесь та перебираєте! У Буздигана три вищих освіти, ступень магістра філософії Нау “Острозька академія”. За плечима має 15 років досвіду керівних посад різного рівня та в різних галузях. Депутатську діяльність на протязі більш як 10 років. Хотів вступити та вступив в Український вибір це абсолютно різні речі. Про що власне краще запитати в нього самого, замість того щоб пліткувати. А от стосовно Орлова можна впевнено стверджувати що Орлов щиро та довгий час працював на регіонала Корулкевіча, як кандидата до В.Р. Також Орлов працював в регіоналовському фонді Корулкевіча ” Любіть Україну”. Про що сам Кондрачук, неоднарозаво писав та викладав фото Орлова в компанії Корулкевича районці, будучу головним редактором газети “Нового життя” А це вже факти і факти незаперечни!

    • Алекс

     Ось вам і очивидний вибір. Також чув що запроданці довго не живуть. Маю купу фото де сам Кондрачук і не тільки він стоїть поруч з паном Бузенарським, який і є головою обласної організації “Український вибір”!

     • Олена

      Хотілося б поглянути. Тільки вже, бо спати хочеться.

    • Олена

     Другий зліва – Буздиган. На установчих зборах партії Медведчука.

     • Микола

      Я чув про це але не вірив. Як після цього Буздигана взяли в сотню самооборони? Чи самооборона на ФСБ працює?

     • Алекс

      Цікаво як Орлов приклеївся до Сотні, після поїздки в США, за гроші регіонала Корулкевіча з метою росповсюдження журналів з інфою про “щирого проукраїнського” мецената Корулкевича?)) Мо то Кондрачук його посилав?))

     • Алекс

      Виходить що Олена та Коля одна і та сама особа. Прикольно як люди навчились пристосовуватись, аж до зміни статі! )))

     • Алекс

      Прямо Здолбунівська Белла Огурцова!))))

   • Микола

    Ааа, Олег, то це ти? ))) Чув я, що Кондрачук тебе з Кінахом на.єр послав… Я думав, то плітки. Бачу, що правда. А Кондрачук – молодець, раз так зробив. Тільки раніше треба було. І скажи Любомиру хай друкарню віддасть.

    • Алекс

     Кому тобі?

     • Алекс

      Для особо обдарованих пояснюю друкарні як такої не існую вже біля 10 років. Але він говорить що було б не дурно щоб ти спочатку повернув гроші, які притирив за не дороблений та зіпсований дах на сауні!)))

    • Алекс

     Ось вам підтвердження!

  • OlenkaZelenka

   Це схоже на вибір, втопитися чи застрелитися. Ні той ні інший. Якщо вже команда тим кому 35+ то хай, але не 45+ ці вже зробили все що могли.

 • Слава

  Пропоную побачити роботу цієї команди, треба надіятись на краще…

  • Алекс

   Надіятись на краще дійсно варто. Але це не команда, вони приречені на смітник і час їх короткий!

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама