Сергій Кондрачук шукає собі заступників

kondrachuk_3Ну що ж, розпочався мій перший повноцінний тиждень на новій посаді. Перші враження? Впевненість в тому, що все буде добре. Якщо відверто, чекав значно гіршого. Хоча, як би ти не готувався, скільки б законів, регламентів, методичних посібників для голів РДА не прочитав, із скількома розумними людьми не поговорив би, повністю зрозуміти суть роботи можна лише тоді, коли ти сідаєш в це крісло. І, звичайно, потрібен час.

Доводиться мати справу з певним хаосом: потрібно одночасно вирішувати дрібні питання, від яких мало що залежить, і системні, вкрай важливі для району проблеми, від яких залежить подальший стан справ в основних галузях. Певна неприємність для мене – важко планувати свій робочий день (а планувати я люблю, бо хтось із розумних казав, що «хто не планує – той планує провал»). Розписуєш день похвилинно, але із настанням 9.00 починаєш потихеньку «обломуватись»: група вчителів із однієї школи, керівники установ, просто хороші люди, щоб побажати успіху – і час пролітає непомітно.

А тому робити те, що планував протягом робочого дня, інколи доводиться уже після нього…
Головне, і не лише на якійсь посаді, а й в житті – дотримуватися слова. Так от. Після проходження співбесіди в АПУ, я писав, що хотів би оголосити конкурс на посади своїх заступників (першого та гуманітарного). І хоча законодавство не передбачає проведення такого конкурсу офіційно, з метою відкритості процесу відбору кандидатур пропоную всім, хто вважає, що може бути корисним району та готовий себе спробувати на державній службі може надіслати своє резюме.

ЗАКАЧАТИ: анкета в РДА

От тільки визначатися усім охочим потрібно швидко: резюме прийматимуться до 1 березня ц. р.
Вимоги до конкурсантів? Особи, які бачать себе на цих посадах, мають бути чудово знайомі з цими вимогами загалом та викликами сьогодення зокрема!таланти

Окремо повідомляю, що на сьогодні, вже до непристойності довго, є вакантною посада начальника відділу освіти. Форма резюме – та ж сама, строк подачі – теж, от лише ключовою тут буде думка керівників навчальних закладів району, які оберуть із запропонованих кандидатур свого начальника. Від цієї особи я, окрім багато чого іншого, хотів би, щоб уже за 3 місяці заміщення всіх вакантних посад педагогічних працівників у навчальних комунальних закладах району проводилось на конкурсній основі. Так, як це, наприклад, на Вінничині, де знайома, щоб стати вчителем іноземної мови в одній з міських шкіл та отримати півставки, перемогла в конкурсі серед понад сотні претендентів.

P.S. Сьогодні мені в кінці робочого дня вже повідомили, хто будуть мої заступники. Мовляв, все давно вирішено, а цей конкурс – імітація демократії та відкритості. Ну що ж, побачимо! ))Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети