. Сергій Кондрачук - новий голова Здолбунівської РДА | Здолбунів City

Сергій Кондрачук – новий голова Здолбунівської РДА

призначенняПодарунок на день народження Сергію Кондрачуку, який святкуватиме його завтра, зробив Президент України Петро Порошенко. Він своїм розпорядженням призначив Сергія Кондрачука головою Здолбунівської РДА!

Як виявилось, цю новину новому голові РДА першими повідомили з офісу ЗС :)

Разом із ним призначено ще керівників деяких районів Рівненщини. Острозьку РДА очолив Віталій Ундір, який до цього успішно працював заступником міського голови Острога. Рокитнівщиною керуватиме Микола Кушнір. Рівненську РДА очолив Віталій Стельмах, а Дубровицьку – Сергій Киркевич.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Ольга Ферар

  Терпіння вам Сергію) і вчитись, вчитись, вчитись, та втілювати)))

  • Здолбунівчанин

   Вчитись потрібно в школі та ВУЗі. В РДА потрібно працювати з першої секунди.
   Якщо прийшов вчитись то максимум 6-9 міс.всидить.

   • Іра

    Погоджуюсь. Взагалі вважаю не доцільним робити знову помилки, як призначили попереднього керівника, призначити не досвідченого знову молодого хлопчину. Ще й в такий час. На такі посади повинні іти люди, які хоч років 5-10 попрацювали в цій сфері. Не розумію до чого дійде наша країна, коли один був з досвідом роботи на новій пошті, другий – редактором в газеті…… Й не повірю, що в нас не має більш кваліфікованих працівників у даній сфері. На дану посаду (ЗС це і друкував попередньо подібне, і не раз Ваша редакція зазначала щодо посад про вимоги) мають бути певні вимоги, стаж роботи, ранг!!!!!, а все знову робиться по партійності і без законня. Цікаво, чому про це Здолбунів Сіті не пише??? По скількох вимогах згідно даної роботи підходить данний вже чиновник? Підготуйте статтю. Розкажіть всім. Цікаво!? Люди гинуть, а ми проміняли владу, якщо ще не на гіршу чим була. Шкода……..

    • Здолбунівсіті

     Обов’язково поспілкуємось з новопризначеним чиновником і підготуємо матеріали. І не один. Проаналізуємо біографію, почуємо плани, хоча розбалували ми вже своїх читачів :) тільки подія відбулась, а вже вимоги і тисячі знаків запитання до ЗС. Нехай всядеться у крісло людина зручніше, а ми поки пошукаємо, подумаємо, щоб і вам потім було що читати. Є власні думки, пишіть – у нас відкритий ресурс.

     • Іра

      Розбалували, то мусите прислухатись))))) Самі ж нас так розбалували)))) Справа в тому, що у звязку з подіями страшними в Україні, не хочеться щоб статті друкувались з принципом подобається редакції людина чи ні. За стільки років читаючи Ваш сайт, помітила, що адміністрація і всі хто призначався на посаду керівників, завжди мали не дуже хороші репутації сайту, їх робота критикуавлась, норми порушені, жодного доброго слова про РДА, а тут мені щось так здається стаття мало і нічого поганого… дивно??? а є до чого причепитися!!!! але чогось це замовчується! от і питання чому так? тому побачимо у наступних статтях, бо мало віриться, що така молода людина наведе лад (нічого особистого до пана Сергія, не досвідчений в даній галузі). На мою думку повторюсь в наш час час потрібно призначати з досвідом керівників, а не робити експерименти Президенту!

     • INNA

      Так погоджуюсь, адже зараз складний час. А якщо введуть воєнний стан??? Чи впорається він, чи буде вчитись так би мовити “по ходу” роботи???

     • Здолбунівсіті

      Ваші хвилювання зрозумілі, поділяємо їх, але судити будемо по ділах людських. Слова добрі говоримо про всіх, щоправда про когось більше чи менше, але то залежить від самих героїв публікацій. Дякуємо що читаєте нас.

     • Марина

      Іра, ви хочете сказати молодий, то недосвідчений? Дати цю посаду тому, хто вже працював декілька років у цій сфері? А от я з вами не погоджуюся, мені здається, що досить тим, хто був при”кориті” лізти ще туди. За ці роки, усі хто був при владі сповна нагребли собі, і займалися повною бездіяльністю. А зараз якраз чудова нагода показати себе для молодих, нових обличь. Ну і не треба одразу так критикувати, побачимо Сергія у роботі, тоді й будемо робити висновки. Він молодець, у досить молодому віці багато чого хорошого зробив, і завжди проявляв себе з гарної сторони. Так, як ви жителька Здолбунова, скажіть що зробив для Здолбунова Ольшевський? І скільки він років вже при владі? В першу чергу треба говорити про тих, чию роботу вже видно, позитивна вона, чи негативна.

    • Віталій Поліщук

     Владу треба очищати, вливати свіжу кров, без цього ніяк. Досвід здобудеться з часом, головне якості і вміння людини швидко вчитися та робити вірні висновки. Одній людині важко (якщо та не Шуль:))),тому багато залежатиме від команди (заступників). При всьому скептичному відношенні до нового голови, оцінювати необхідно по результатах.

     • Іра

      Я згідна, що владу потрібно очищати, проте пан Сергій також депутат, а це також влада… То про яке очищення може бути мова? Нема ніякого очищення! Нічого не змінилось – Кравчук, Кучма, Ющенко, Янукович, Порошенко…. при всіх одне і те ж. Одна кормушка, на людей байдуже!

    • Tatyana

     Іра, Здолбунів Сіті давно втратив статус неупередженого ЗМІ і має свої певні цілі. Яка стаття? У кріслі РДА “своя” людина.

     • Здолбунівсіті

      :) Так точно, маємо свої цілі і успішно їх досягаємо, підтвердженням цьому показники лічильника відвідуваності. За січень місяць 60 тисяч читачів переглянули 200 тисяч сторінок сайту.

     • Іра

      В мене така ж думка, проте Ви це сказали прямо, а я натякнула. Живучи в Здолбунові, знаю що Пан Микола гарно спілкується з паном Сергієм, тому розумію, що своя людина, от і написала, чому не зазначено нюансів, що даний голова РДА зовсім не відповідає вимогам до посади даної, яку він має очолювати! Тому що раніше ще встигався призначитись хтось на посаду, то стаття була вже написана, а тут все так тихенько. Не здивуюсь коли РДА стане зараз найкращою організацією в районі))) Прийшов напевне її час!!!!!

     • Здолбунівсіті

      Матеріал називається У Здолбунові новий голова РДА, а коментатори яку читали?))) Ну напишіть СВОЮ статтю – ми опублікуємо. З фактами, можна своїми думками, які виходять із аналізу подій.

 • О. Панасюк

  Кондрачука і Ундіра вже привітав

 • Віталій Поліщук

  Здається самооборона заявляла що вона не політична організація? Вибачте якщо щось наплутав.

 • Сергій Кондрачук

  Дорогі друзі! Про плани, перші кроки і т.д. розповім згодом. Повірте, вони є і досить амбітні. Наразі хочу лише сказати, що не бачу потреби спілкуватися через посередників, зокрема через цей сайт. Пропоную спілкуватися напряму, в тому числі за допомогою цього сайту!

 • Беня

  Тепер робота тролем та тонким коментаторським експертом платна ? ) Сергія вітаю, та судять по ділам.

 • Ігор

  Отримав цікавий сьогодні дзвінок,Ало це Щавінський хочу стати заступником Ольшевського! Він мені запропонував а ви скажіть чи підтримаєте ! То я зрозумів що його звільняють? п.Сергію а кого ви бачете своїми заступниками? Було б правильно озвучити і обговорити

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама