. Сергій Гридін призначений заступником голови РДА | Здолбунів City

Сергій Гридін призначений заступником голови РДА

Сергій Гридін та його книги

Гридін Сергій Володимирович, 1971 р.н, працював на різних посадах, зокрема в 1994-1997 роках ВАТ «Укрцемремонт», 1997-1999 Держказначействі району, 1999-2006 на підприємствах газової галузі, 2007 – 2016 очолював Фонд соціального страхування з ТВП в районі, пройшов службу за мобілізацією в зоні АТО, економіст за освітою, має дружину і дорослого сина, автор численних книжок для дітей та підлітків.

З 18  квітня 2017 року призначений на посаду заступника голови  – керівника апарату Здолбунівської РДА.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (6 голос (а, ів), середній бал: 4,33 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Ганна

  А на вигляд така розумна людина. Книжки пише. Навіщо йому приймати участь у цьому непорозумінні?

  • Тож зрада!

   • Ганна

    Вам, напевне, здається Ваш коментар дотепним, а я щиро переконана в тому, що від цього кроку Сергій лише втратить. При всіх режимах влада втягувала людей з іменем або авторитетом. Це звичайне маніпулювання людьми, прикривання їх іменем. Спитайте себе, чи пішли б Ви у РДА. А потім спитайте у себе, чи пішов би у владу Любомир Гузар або Євген Сверстюк. Ось і вся різниця, бо Ви , на мій погляд, пішли б з задоволенням. Без образ, всі ми люди. Нинішня районна влада не гірша від попередніх, але й ні на грам не краща.Буду сподіватися, що Сергій витримає це випробовування без серйозних втрат.

 • Should

  Вже один письменник сидів у кріслі заступника. Напевно дуже “горіло” те крісло, якщо так мало протримався там. Втікав пан Орлов, а від чого нам тільки залишається здогадуватися.Велика трансформація Здолбунова у європейське місто зазанала фіаско(( Кесареву кесареве – не забувайте. Пера – письменникам, крісла чинновникам- професійним на те людям. Хоча про яких професіаналів мова, де їх взяти, проблема всеукраїнського масштабу.

  • Здолбунівсіті

   Містом займається міська рада, чому місто не європейське запитайте міського голову. В адміністрації всі крісла гарячі. Письменників в них не було. Професійних чиновників справді не вистачає. Ніде не готують, тому бракує. Держава не готова ще не просто обіцяти, а й реально віддавати повноваження і ресурси на місця. А коли телевізор роздає обіцянки, які не можливо виконувати на місцях, то в адміністрації не буде черг на гарячі крісла.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама