Секрети органіки розповіли у Здолбунові

 

семінар з органіки (2)27 січня 2016 року в Здолбунівській райдержадміністрації відбувся міжрегіональний науково-практичний семінар «Розвиток органічного виробництва на Рівненщині», який був організований за ініціативи професора кафедри менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування Скрипчуком П.М. в рамках угоди про співпрацю між НУВГП та Здолбунівською РДА.

Учасники семінару: голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук, заступник голови Здолбунівської районної ради Олександр Бухало, науковці Національного університету водного господарства та природокористування, представники Центру біоекономіки та євроінтеграції, ГО «Клуб Натурального землеробства», департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Асоціації фермерів та приватних землевласників Рівненщини, фермери, працівники управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

На семінарі було розглянуто ряд питань, зокрема: особливості та принципи органічного сільськогосподарського виробництва. Стандарт і торгова марка «Зелене Рівне»; здешевлення витрат на перехідний період та першочергові завдання при переході до органічного виробництва; виробництво грунтосумішей та біогуматів; ціноутворення на органічну продукцію; особливості вирощування сільськогосподарських органічних культур та інше.семінар з органіки (1) семінар з органіки (3)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети