Щоб вивезти виконане замовлення, здолбунівському підприємству прийшлось виламати власний паркан

ukrcemremont (2)

Дзвінки 20 листопада до редакції Здолбунів CITY були однотипні: «Що робиться поблизу райсуду? Там ні пройти, ні проїхати, а великі фури виламали ворота й вивозять майно «Укрцемремонту».

Вирішили з’ясувати сьогодні й безпосередньо в офісі вищезгаданого підприємства. Спілкувались і з працівниками фірми, інженером та  почесним головою товариства ТОВ «Укрцемремонт-Здолбунів»  Владиславом Романухою.

Історія є цікавою. Виявляється, це вивозили підготовлені частини обертових печей  та бандаж, зроблені на замовлення гірничо-збагачувального комбінату, що знаходиться у м.Комсомольську Полтавської області.

GOK

ukrcemremont (7)

Ще позавчора тут була огорожа

Їх діаметр 7,20 метра, товщина 7 см, вага кожного виробу 30-40 тонн не дозволяли проїхати через виїзд із підприємства на вул.Шевченка, тому було прийняте сміливе рішення – виламати власну огорожу. У навантаженні були задіяні два крани: один 25-тонний власний і один 36-тонний, орендований у ПАТ «Волинь-цемент».

Завчасно були поінформовані міська рада, райвідділ міліції. ДАІ допомогало регулювати ситуації на дорозі, тому що виїзд на вузьку вул.Незалежності такого негабаритного вантажу – подія неординарна для міста.

Звичайно, переживали, щоб все пройшло добре, але, на жаль, все дещо затягнулось і тривало з 9 ранку до 16.00.

Транспорт із завантаженими металевими виробами від’їхав до будинку побуту і там зупинився в очікуванні супроводжуючих авто.ukrcemremont (3)

На місці розваленої огорожі буде нова, але вже із легкого металопрофілю, а не залізобетону :) Монтаж її вже розпочався.

Сусіди із «Здолбунівводоканалу» теж із розумінням поставились до складної транспортної операції вивезення важкого негабаритного вантажу.

Сьогодні тим же шляхом виїхав і кран цементників. Для цього теж прийшлось попрацювати й місцевим регулювальникам, й автолюбителям, які дещо були здивовані появі перед своїм лобовим склом такої довгої стріли та масивної техніки.

Не пошкодували для безпеки руху навіть декоративні світильники, що були встановлені біля офісу «Укрцемремонту». Контракт є контракт.ukrcemremont (18)

ukrcemremont (17)

За словами Владислава Романухи, такого контракту й такого великого замовлення підприємство ще не мало. Про особливості підписання цього контракту, курйози й перспективи ми розкажемо у наступній публікації.

Микола Орлов

ukrcemremont (15)

Один із кранів, що вантажив відповідальний вантаж

ukrcemremont (10)

Ще мить, і пан Лобас буде розказувати, як правильно монтувати нову огорожу

ukrcemremont (14)

Що ж ти в землю це зариваєш, піднімай вище – нарада прямо на відкритому повітрі

ukrcemremont (19)

Стовпчики ростуть як гриби

ukrcemremont (16) ukrcemremont (12)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети