Щоб винний заплатив 850 гривень штрафу дійшли аж до Верховного суда

Позицію Здолбунівської місцевої прокуратури підтримав Верховний суд та залишив незмінним рішення Апеляційного суду Рівненської області, яким визнано винним жителя села Орестів Здолбунівського району у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.125 КК України, а саме у спричиненні легких тілесних ушкоджень односельчанці.

Вироком Здолбунівського районного суду Рівненської області обвинуваченого визнано невинуватим у пред’явленому обвинуваченні за ч.1 ст.125 КК України та виправдано у зв’язку із недоведеністю вчиненні ним вказаного злочину.

Проте, прокурор та потерпіла не погодилися з таким рішенням суду першої інстанції, подавши апеляційні скарги. 03.11.2016 Апеляційним судом Рівненської області вказаний вирок місцевого суду скасовано та постановлено свій вирок, згідно якого жителя Здолбунівського району визнано винним у спричиненні легких тілесних ушкоджень сусідці та призначено покарання у виді 850 гривень штрафу.

Так, за принципової позиції процесуального керівника у даному кримінальному провадженні винна особа понесла належне покарання, а вища судова інстанція України своїм рішенням підтвердила законність та обґрунтованість позиції місцевої прокуратури щодо обставин вчинення правопорушення та його правової кваліфікації.

 

Прокурор Здолбунівської

місцевої прокуратури                                                                               І. КотяйВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети