Що заважає нормальному руху транспорту маршрутом Рівне – Цурків?

До народного депутата України Валентина Королюка звернулися мешканці сіл Спасівської сільської ради. Звернутися до депутата селян змусило вкрай незадовільне перевезення маршруткою сполучення Рівне – Спасів. Серед скарг мешканців сільради – постійна переповненість маршрутки. Також перевізник може собі дозволити зменшити без будь-яких пояснень кількість рейсів – і жителі згаданих сіл змушені іти пішки до сіл Уїздець, Кунин, Мізоч, щоб хоч якось доїхати до Рівного. До того ж автомобілі маршруту в аварійному стані й глохнуть посеред дороги – навіть зафіксований випадок загоряння мікроавтобуса на ходу.

Телефонні дзвінки мешканців до перевізника залишились без реакції. Він або кладе трубку, аби вимикає телефон. Не допомогли й звернення до представників влади.

Тому люди й звернулися до Валентина Королюка з проханням вплинути на ситуацію. Валентин Королюк взяв проблему перевезення пасажирів маршрутом Рівне – Цурків на особистий контроль і звернувся в управління інфраструктури та промисловості облдержадміністрації з вимогою втрутитися в ситуацію. Адже саме в компетенції цього управління перебуває забезпечення населення якісним транспортним сполученням. Якщо чиновники не реагують на скарги від мешканців Спасівської сільської ради – з народним депутатом такий номер не пройде: або перевізник забезпечить нормальне транспортне обслуговування, або нехай чиновники зроблять усе, щоб замінити такого горе-перевізника.

 

Прес-служба Народного депутата Валентина КоролюкаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети