Що трапилось на Автоленді?

Олександр Лащук у ФБ повідомив, що сьогодні на відоме в нашому регіоні підприємство завітали непрохані гості і здійснили ряд дій, які навряд чи можна назвати приємними і очікуваними.ситуація на автоленді

Проте колеги по політичній діяльності та інші джерела говорять, що не все так хмарно, як то повідомляє п.Олександр. Принаймні про арешти мова не йде, а лише про виїмку документів. Джерела також кажуть, що якісь дії фіскальних органів мали місце, позавчора, проте ситуація не критична, однак складна.

Чекаємо на  реакцію зі сторони представників підприємства та самого депутата Здолбунівської міської ради Станіслава Середюка.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети