Що робити коли ще не призначена субсидія?

субсидіяПодали документи, а субсидію ще не призначили, що робити?

Скільки газу можна “палити” щоб вкластися у норму, яку нарахують по субсидії?

Чи врахують заплачені по новим квитанціям гроші в рахунок наступних місяців після того як прийде повідомлення про нарахування субсидії?

З такими питаннями часто звертаються читачі і тому Декілька простих порад від ЗС: (не офіційних)

1.Орієнтуйтесь на бережливе споживання енергоресурсів, а ще краще скористайтесь програмами кредитування і замініть стару систему опалення на нову.

2. Споживайте в рамках наведених у таблиці (нижче) цифр, проте якщо ви оплатите більше страху немає, ці кошти ВАШІ і лише ваші, вони будуть враховані вам при наступній оплаті .

3. Постійне телефонування на урядові лінії та гарячі лінії додасть лише паперового навантаження місцевому управлінню соцзахисту, тому що ніхто вам ні з Києва ні з Рівного відповідати НЕ БУДЕ, хочете щось запитати – запитайте безпосередньо у Здолбунові, в управлінні соцзахисту. Так, заяв багато, вже скоро 10000, а працівників мало, тому є затримки із призначенням та їх розвезенням. Не хвилюйтесь, відсоток відмов менше 1%, всім призначать і доставлять за адресою. Бережіть свій спокій та нервову систему людей, які допомагають вам отримати субсидію.

4. Не подавались ще на субсидію? Обов’язково це зробіть – всі необхідні роз’яснення і документи тут.

5. Що робити, щоб пришвидшити нарахування субсидії? Принести із собою довідку про склад сім’ї і доходи. Так, цього не вимагає Закон, але той Закон писаний у Києві, а у Здолбунові бази даних складалися нашими людьми, прописки оформлялися нашими людьми і не виключено що тими ж хто і сам звертається по субсидію. Дані не досконалі, програма автоматизації розрахунків та обміну інформацією, необхідною для нарахування – не досконала. Тому маєте можливість, не складно це вам – захопіть із собою ці довідки. Не захопите – біди не буде, все з’ясують і уточнять в управлінні працівники самі-зобов’язані.

5. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, то відповіді на них Ви можете отримати у місцевому управління соціального захисту населення за телефоном 2-23-92

ВІДЕО ролик про оформлення субсидії у Здолбунові

Ось що нам  повідомили в управлінні соцзахисту Здолбунівської РДА: ОРІЄНТОВНІ показники, якими можна користуватись наводимо нижче у таблиці, офіційні надійдуть кожному поштою або кур’єром і лише вони є вашими індивідуальними і офіційними.

Соціальні норми споживання об’єму газу для призначення субсидії жителям сільської місцевості та міста з індивідуальним опаленням.

Опалювальна площа розраховується з розрахунку 13,65 м. кв. на одну особу + 35,22м.кв. на сім’ю.

Кількість зареєстрованих осіб

Соціальна норма

(площа, на яку надається субсидія)

Обєм газу

(жовтень 19 днів)

Обєм газу, м.куб.

(Листопад-березень)

Місто квартири Село або прив.сектор Місто квартири Село або прив.сектор
1 48,87 118 235 186 378
2 62,52 154 307 240 489
3 70,17 194 378 300 600
4 89,82 199 449 360 710
5 103,47 275 520 420 820

Оплата за послуги комуненергії розраховується по кожній квартирі індивідуально і залежить від сукупного доходу сім’ї, кількості зареєстрованих та становить 7% – 20% від доходу.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети