Що робиться з чергою в садочки?

черга в садочокПочув нарікання на незрозумілу чергу в дитячий садочок, вирішив розібратися. Організували швидко мобільну групу – начальник відділу освіти, методист з дошкільної освіти і я. Роздрукували списки черги, станом на момент виходу із кабінету і вперед.черга в ДНЗ Дзвіночок_1

Зустрічаємось із завідуючою ДНЗ, звіряємо списки із черги зі списками дітей, зарахованих до садочка в ясла та молодшу групу. Одразу бачимо ситуацію:

  1. Багато із дітей, які вже знаходяться в садочку досі є у списку черговиків (+ означає, що дитина зарахована до ДНЗ,). Що це означає? Те, що в ДНЗ не слідкують за своєчасним зняттям з черги і те, що батьки в такий спосіб дезорієнтовані. Заглянули в список, бачать що 30-40- ві і не йдуть в ДНЗ, не ведуть дитину.
  2. На запитання до завідуючої, чому з черги НЕ усі підряд зараховані до групи відповідь була проста «Хто із батьків звернувся, тих в порядку черги і взяли», звідси заклик до батьків – записалися до черги то ведіть своїх малюків у той ДНЗ, який обрали. І ремарка розробникам програми, а може робити не лише реєстрацію черги, а й вимагати до якоїсь визначеної дати підтвердження від батьків свого перебування у черзі, а ті хто не підтвердив – виводити з черги. А то дивною виглядає картина, коли з цілої сторінки черговиків лише три дитини потрапили у садочок.черга в ДНЗ Дзвіночок_2

Побачив серед черговиків, які по ідеї вже мали би бути в садочку, знайоме прізвище бійця АТО. Телефоную і вмикаю голосний зв’язок. Запитував чому дитя ще не у садочку і чи не відмовляли в ДНЗ у прийомі дитини в ясла. Відповідь капітана дала зрозуміти, що це їх сімейне рішення було не вести цьогоріч доньку, а віддати наступного року до молодшої групи. Здається такій відповіді були раді усі присутні :)

Всі групи чисельно більші ніж мали би бути, тому що у Здолбунові не всі забезпечені місцями в ДНЗ і це є проблемою. Розмір групи залежить від бажання завідуючої та можливостей приміщення групи.

Благодійних внесків на рахунок ДНЗ за 2014-2015 роки зібрано понад 31 тисячу гривень.

Серед пільгових категорій – діти учасників АТО, з багатодітних сімей та дітей педагогічних працівників, які не перевищують у складі групи 20% від загальної чисельності.

Микола Орлов

П.С Історій про те, хто кому куди і скільки приносив чи пропонував наслухався ДО візиту в садочок. Знайду підтвердження, факти – коливатись не буду.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети