Що подивитися в Києві за один день?

Київ вважається одним з найбільших та найдавніших міст Європи. Якщо у вас тільки один день, щоб відчути українську столицю, то сайт Києва kiev.moygorod.ua радить Вам в першу чергу прогулятись по Андріївському узвозу, пішки пройтись Хрещатиком, побувати на Майдані Незалежності.

Та крім цих відомих і популярних у туристів місць, ми рекомендуємо ще декілька, які допоможуть краще пізнати українську столицю.

ТОП-5 самих атмосферних місць Києва

Дніпро. Історія міста тісно зв’язана з цією річкою. Понад 20 км берегової лінії Борисфена (старовина назва) з обох сторін забудовано міськими спорудами. Огляд з правого берега набагато кращій, бо з того боку розташоване Київське плато. Воно розділене на окремі височини – легендарні Печерські пагорби, гори Батиєву, Хоревицю та Щекавицю. Остання отримала свою назву ще за часів Мономаха. Крім грандіозного пласту історії, Щекавиця відома тим, що з неї можна роздивитись Київ на всі 360 градусів.

Софія Київська. Знайомство зі столицею неможливо без відвідин собору, який був побудований князем Ярославом Мудрим приблизно в 1011 році. Суміщає в собі риси первісного візантійського стилю з пізнішими нашаруваннями українського бароко. В середині – історичні графіті та цілий ряд безцінних мозаїк, найдорожча х яких – образ Богоматір Оранти. Храм розташований на Софійській площі. Входить у список ЮНЕСКО.

Києво-Печерська лавра. Ще один храмовий комплекс, який заслуговує уваги гостей. Був заснований у 1051 році в якості печерного монастиря. Привабливий для паломників православного віросповідання. Добратись до храму зручніше всього на метро, найближча станція: Арсенальна. Карту київського метро знайдете тут: http://kiev.moygorod.ua/ru/metro/. На території комплексу функціонує історико-культурний заповідник, тому більшість старожитностей і споруд відкриті відвідувачам.

Києво-Могилянська академія. Для тих, хто планує дати дітям гарну освіту в Україні, варто заглянути в Могилянку. Цей національний університет розташований на Подолі, в історичній будівлі. Заснований у 1615 році. Відомий своєю незалежною та підкреслено проукраїнською політикою. Тільки НаУКМА в країні вдається суміщати слідування традиціями та яскраве новаторство. Номінація – самий атмосферний навчальний заклад Києва.

Український національний музей «Чорнобиль». На жаль, однією з візитівок міста став музей, присвячений техногенній катастрофі 1986 року. Розташований у будинку 1 на провулку Хорива.



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети