Що означає літо для бібліотек та їх відвідувачів

 Літо для бібліотек – це пора творчості, фантазії, активізації усіх  форм індивідуальної та масової роботи з читачами-дітьми, можливість ближче пізнати їх. Книгозбірні району надають можливість корисно і приємно провести свій вільний час дітям впродовж літніх канікул.

Липень – екватор літніх канікул. Багато різноманітних заходів для дітей по організації змістовного дозвілля вже проведено бібліотекарями району. Однак багато ще попереду.

До роботи зі своїми користувачами молодшого, середнього та старшого шкільного віку бібліотекарі підходять цікаво  і творчо. Вони проводять літературні, тематичні ранки, конкурси, вікторини, ігри-мандрівки, години задушевної розмови, спілкування, брейн-ринги, літературні аукціони.с.Копитків с.Здовбиця с.БогдашівВ літній період в книгозбірнях району проходять творчі акції «Літо з книгою», заходи яких проводяться на свіжому повітрі: мандрівки до лісу, водойм, пізнавальні екскурсії визначними місцями.

Доброю традицією стало святкування Івана Купала, яке для відвідувачів публічно-шкільних бібліотек села Ільпінь та Дермань-І організовують їхні завідуючі.с. Ільпіньс. Дермань-І

Зробити відпочинок дітей активним, пізнавальним, яскравим –  основна мета районної бібліотеки для дітей та юнацтва.

Щороку 1 червня, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії.  У книгозбірні відбулося дитяче свято «Я більшого щастя на світі не хочу, щоб лиш Україна жила». На подвір’ї бібліотеки діти малювали на асфальті малюнки про Україну, розгадували казкову вікторину, розфарбовували розмальовки, пускали бульбашки, просто спілкувалися. Старші діти прийняли участь у флешмобі «Кидай мишку – читай книжку».дитяча бібліотека 1дит. бібліотека 2

 Для корисного і веселого відпочинку в дні літніх канікул працівники бібліотеки організували цікавий «Weekend у бібліотеці», конкурс по складанню пазлів «Склади літературного героя».

Для наймолодших користувачів бібліотеки волонтери-читачі юнацького відділу провели конкурси «Кіндер-загадок», «На всіх вітрилах помчимось у літо». Діти відгадували героїв з народних казок, мультфільмів.

До уваги молоді була представлена Sweet-презентація «Сучасний автор – сучасна книга».

У червні на базі районної бібліотеки для дітей та юнацтва працював  двотижневий літній табір з денним перебуванням «Я люблю Україну», організатор ГО УМСА Здолбунова. Основною метою керівників табору була організація літнього корисного дозвілля дітей, в тому числі з соціально незахищених категорій сімей та дітей переселених зі східної України.

Інтерес у читачів викликали літні читання «Веселись, грай і читати не забувай» під час яких діти збагатили свої знання, дізнавалися багато цікавого.

Літо у розпалі, можна робити стільки цікавих і веселих речей! Літні розваги в бібліотеці продовжуються. Планується ще провести: відео-вікторину «Україна соборна – моя гордість і слава!», поетичну годину «Мій світанковий рідний край», відео-урок «Символи нашого народу: державні і народні», конкурс малюнків «Ми всі одна родина – єдина Україна».

Разом з бібліотекарями діти цікаво і змістовно проводять літні канікули, отримуючи позитивні емоції від зустрічі з літературними героями, покращують навички спілкування, розвивають свої інтелектуальні та творчі здібності, поповнюють багаж необхідних знань.с. ПівчеОтож, книгозбірні району запрошують всіх бажаючих до проведення цікавого, змістовного, корисного дозвілля.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети