Що нам пропонують партійні агітатори

вибори 2015 здолбунів (2)Партійні намети хоч і не у великій кількості та все таки почали частіше з’являтися у Здолбунові. Що ж у них пропонують пересічному виборцю?

Намет БПП Солідарність.

Чарівна дівчина одразу запропонувала поліграфію з даними про кандидата до обласної ради Юрія Пшеничного. На запитання, а хто від вас йде до місцевих рад, у відповідь трохи ніяковіння і ..список депутатів до районної ради які йдуть від міських округів. Звідси висновок про акценти компанії БПП – обласна і районна ради. Правда показали і кандидатів до міської ради, проте…від усіх партій разом в одній таблиці. Ну щире дівча, що тут скажеш – вибирай кого хочеш ^) Проте спілкування було з посмішкою і дійсно щирим.

Намет Радикальна партія.

Вручили одразу дві газети і листівки Володимира Ковальчука. В газеті різка критика Президента, що дещо дисонує із достатньо конструктивною позицією і заявами самого кандидата. Можливо і дійсно всеукраїнська політика і місцева трохи під іншим «соусом» і відбуваються і сприймаються. Хто ще і до яких рад йде з’ясувати не вдалось.

Намет Укропу.

Тут була сама коротка і сама щира розмова. Нате вам газетку. Запалив, затягнувся. На запитання, а хто ж балотується до міської ради, відповідь не забарилася «А х..їх знає» :)вибори 2015 здолбунів (1)

Із вуличної реклами – «відзначилась» партія конкретних справ, яка цілком конкретно загадила принаймні дві вулиці міста.

Із домашньої реклами – тут лідер Батьківщина. Реклама із доставкою на дом.

Активна  фаза агітації через рахунки на сміття і банери на сміттєвозі. До речі, цікава ситуація з рахунками. Вони є агітаційною продукцією партії Батьківщина, а отже мають бути відповідним чином позначені, за рахунок виборчого фонду проплачені, а інакше можна припустити, що затрати на рекламу політиків перекладені на гаманці споживачів цих послуг. Та і форма їх подачі сумнівна. Коли людина КУПУЄ коробку сірників із рекламою, то вона свідомо погоджується бачити цю рекламу, а рахунок на оплату послуг – це обов’язковий документ для споживача, який він ЗМУШЕНИЙ отримувати із рекламою.вибори 2015 здолбунів (3)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети