Ще один компроміс знайшли на Здолбунівщині?

зустріч у РВ УМВС справа ЛимараВпродовж тривалого часу між громадою с. Нова Мощаниця Здолбунівського району та головою СВК «РК – Хміль» Богданом Лимарем виникають різного роду конфлікті ситуації. Тому й не дивно, що начальник Здолбунівського РВ УМВС майор міліції Олександр Панасюк ініціював проведення «круглого столу» аби почути обидві сторони конфлікту, як то кажуть, з перших вуст.

Участь у засіданні «круглого столу» взяли сільський голова Новомощаницької сільської ради Леонід Герасимчук, депутат сільської ради Юрій Артюхов як представники місцевої громади, та голова СВК «РК – Хміль» Богдан Лимар.

Під час виступу начальника міліції Здолбунівщини Олександра Панасюка увагу присутніх було зосереджено на об’єктивності дій міліціонерів, на спрямуванні їх діяльності щодо захисту прав та свобод громадян, захисті майна всіх форм власності від злочинних посягань.

Головний міліціонер району зазначив, що міліція не займає жодну сторону конфлікту, а об’єктивно оцінює ту чи іншу ситуацію.

Крім того, Олександр Панасюк закликав представників громади щодо сприяння в забезпеченні правопорядку, миру та злагоди на території обслуговування та акцентував увагу присутніх на те, що ми живемо в правовій державі і всі дії повинні здійснювати лише у правовому полі.

Слід зазначити, що зустріч загалом відбулася у конструктивному руслі.

Зустріч закінчилася тим, що голова СВК «РК – Хміль» Богдан Лимар, враховуючи прохання сільського голови Леоніда Герасимчука, висловив готовність безоплатно передати частину майна місцевій громаді.

 Ярослава Ногачевська, Здолбунівський РВ УМВСВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети