Ще одне порушення і магазин можуть закрити

Після звернення депутата виконком прийняв таке рішення. Добре, що депутат бачить і реагує, є таких ще декілька в самій міській раді, погано, що апарат ради сам ініціативи не проявляє. Ми не бачимо публічної реакції на конкретні порушення в нашому місті ні правил благоустрою, ні громадського порядку, ні на спалювання трави, ні на парковку авто, ні за неукладення договорів на вивезення сміття, тощо. Так, є загальні статті про це, але без конкретики (хто порушив, яку роботу провели, яке рішення адмінкомісії, як змінилась ситуація після цього).  От заклеїв “батальйон” місто своєю рекламою, прийшов би той керівник КП чи мер (ах ні, мер не прийде, він приїде, він пішки не ходить по місту? або присилає когось) перед концертом і вручив би квитанцію на штраф прямо на сцені то все місто знало би що в цьому місті люди дбають за чистоту, а так вручать втихаря пару квиточків на концерт та і прийдуть з квітами замість квитанцій. Ні?

Тепер про рішення виконкому:

Від 22 березня   2017 року                                                        № 74

Про розгляд  звернення депутата

Рівненської обласної ради Сухляка В.О.

Розглянувши  звернення депутата Рівненської обласної ради Сухляка В.О. щодо порушення громадського порядку та  розпиття алкогольних напоїв у нічний час на території прилеглій до магазину «Сова»,  керуючись Законами України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

   1.Попередити суб’єкта господарювання відділу по торгівлі алкогольними напоями   магазину «Сова» Максимчук Оксану Петрівну, що у випадку  повторного порушення Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями та порушення громадського порядку відвідувачами магазину, рішення виконавчого комітету від 26.12.2007 року №397  «Про дозвіл приватному підприємцю Максимчук О.П. на відкриття магазину «Сова»  по вулиці Незалежності,60»  буде скасовано

2. Дане рішення довести до відома Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області.

 3. Повторно оприлюднити на сайті Здолбунівської міської ради рішення виконавчого комітету Здолбунівської міської ради від 26.02.2014 року №34  «Про впорядкування продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та пива (крім безалкогольного) на території міста Здолбунів» відповідно до якого рекомендовано суб’єктам господарювання  продаж алкогольних напоїв з 10.00 до 20.00 години.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Вознюк С.О.

Міський голова                                                 І.О.ОльшевськийВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети