Ще одне комунальне здолбунівське підприємство зловили на порушенні

pechatkaМи повідомляли читачам порталу про порушення, виявлені у діях комунальних здолбунівських підприємств “Бюро технічної інвентаризації“, “Здолбунівводоканал“, “Здолбунівкомуненергія” (а точніше міською радою, яка затвердила тарифи для цього комунального підприємства), тепер же й у діях службових осіб КП «Міське будинкоуправління» вбачаються ознаки кримінального правопорушення.

Під час проведеної прокуратурою Здолбунівського району перевірки в порядку нагляду за додержанням та застосуванням законів у діяльності КП «Міське будинкоуправління» встановлено, що службовими особами указаного підприємства видано довідку випускнику Квасилівського професійного ліцею про працевлаштування на вказаному підприємстві, у зв’язку з чим йому Квасилівським професійним ліцеєм виплачено грошову допомогу на суму 6150 тис. грн.

Однак у ході проведення перевірки встановлено, що на вищевказане підприємство випускник ліцею не працевлаштовувався та жодного дня там не працював.

Відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 КК України (службове підроблення) було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

На даний час досудове розслідування завершено та обвинувальний акт щодо службових осіб КП «Міське будинкоуправління» скеровано прокуратурою Здолбунівського району до суду.

Про це повідомила прокуратура Здолбунівського району.

Чи буде якась реакція зі сторони міського голови та депутатів  Здолбунова на такі дії працівників комунального підприємства чи – як і в попередні рази – жодних організаційних і фінансових наслідків для порушників, ми будемо знати незабаром.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети