Ще одна службова квартира у Здолбунові перестала такою бути

04 лютого 2010 року на вул.Коперника біля будинку номер 65 було людно. Не кожен день дають ключі від нових квартир. А тут ще і на весь будинок. Плакали щасливі ветерани, багатодітні сім’ї, радів молодий спеціаліст Олег Ігорович Ольшевський, який теж отримав там житло. Безкоштовно. Певну частину житлового фонду роздали людям у погонах МВС, прокуратури, СБУ. Як тоді пояснював мер міста: то відомчі службові квартири. От, подумалось зимового лютневого дня, прийшов же розум до державних мужів. Замість того, щоб у кожному районі по квартирі роздавати (за кошти місцевих бюджетів), тепер відомства будуть тримати службові квартири, куди і будуть заїжджати начальники цих служб після їх чергової ротації. Думалось так, але не вірилось. Не вірилось, що службові так і залишаться службовими, а не як зазвичай  заміна замків і знати не знаємо коли це вона службовою була.

Першими позбулись службової квартири за клопотанням керівництва внутрішніх військ МВС України і квартира 18 вже перестала такою бути. Рішення 34 виконкому Здолбунівської міськради від 22 лютого 2012 року.

Другим почала “заважати” службовість квартири СБУ і у березні 2013 року квартира 22 такого статусу позбулась, а отже нею вже можна розпорядитись значно ширше ніж поселити до неї працівника на період несення ним служби. Рішення виконкому Здолбунівської міськради номер 58 від 27 березня 2013 року.kvartyra

Третіми позбулись службового житла, яким вважалась квартира 58 все у тому ж будинку по Коперника, 65 Державна пенітенціарна служба. Рішенням виконкому від 25 грудня 2013 року.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети