Ще одна школа претендує на посилку від боксерів

Як ми повідомляли фонд братів Кличко розпочав нову акцію, яка дозволяє отримати спортивне обладнання (інвентар). Для цього потрібно всього лише зняти 3-хвилинне відео, завантажити його на сайт фонду і збирали підтримку від друзів, які вподобають ваше відео про заняття фізкультурою і спортом у школі, секції, гуртку.
ЗС опублікує ВСІ відео, зняті жителями району. На цей день участь у проекті вже зареєстрували школярі Здовбицької школи. Сьогодні демонструємо роботу ЗОШ№1 м.Здолбунова. Відео дивимось тут:

Потім реєструємось на сайті фонду, шукаємо заявку цієї школи і тиснемо лайки у підтримку!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети