Ще одна рівненська газета не збирається мовчати, попри закони 16 січня

rivnpravdaЗдолбунів CITY одразу після вступу в дію законів “згортання демократії” у своєму першому ж матеріалі написав у відповідь на це НЕ ДОЧЕКАЄТЕСЬ, щоб ми замовчали. І ось сьогодні колеги із видання “Рівненська правда” озвучили свою заяву:

Колектив газети «Рівненська правда» висловлює обурення з приводу останніх подій чинної влади, які привели країну до громадянської війни. Закони, прийняті 16 січня у ручному режимі, грубо порушують головний правовий документ нашої держави – Конституцію України. Узурпуючи владу, провладна більшість розділила громадян України  на екстремістів, силовиків і прихильників діючого режиму, позбавивши українців основних гарантій і свобод. В Україні фактично перестала діяти стаття 22 Конституції України, в якій сказано, що «права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод».

Підписані Президентом «закони 16 січня» винесли за рамки правової бази не лише Майдан, розігнавши який ніхто не понесе відповідальності за життя людей, але й усю журналістську спільноту, назвавши її наклепниками та провокаторами. Працювати у таких умовах вкрай важко, адже кожної миті будь-кого з нас, журналістів, можуть притягнути до кримінальної відповідальності і посадити за грати тільки за висвітлення неугодної владі правди. Але ми будемо працювати, ми не мовчатимемо!

«Рівненська правда» вимагає від Президента України негайно зупинити кровопролиття, звільнити усіх затриманих на Майдані громадян України, позбавлених волі ручними суддями, в тому числі випускників Острозької академії Юхима Дишканта, Артура Ковальчука та Дмитра Москальця і припинити політичні переслідування проти них. Від міністра МВС Віталія Захарченка вимагаємо скасувати злочинний наказ про дозвіл на застосування вогнепальної зброї проти мітингувальників, а фактично людей, які захищають честь і гідність країни, негайно вивести зі столиці важку бронетехніку та зупинити розчистку Майдану.

«Рівненська правда» звертається до Генерального прокурора України Віктора Пшонки провести негайні розслідування та притягнути до кримінальної відповідальності працівників правоохоронних органів, на руках яких кров євромайданівців та смерті неозброєних мітингувальників.

«Рівненська правда» звертається до силовиків не застосовувати зброю. У вас також є діти, дайте їм можливість рости у щасливій і незалежній країні, де закони є основними гарантами безпеки, а права і свободи – це не лише рядки у збірці нормативних актів.

«Рівненська правда» звертається до світової і європейської спільноти захистити український народ від знищення.

Слава Україні! І нехай Бог почує наші молитви!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети