. Ще одна провладна газета на Здолбунівщині | Здолбунів City

Ще одна провладна газета на Здолбунівщині

На теренах району почали ширитися чутки про те що бюджетні установи активно спонукають до передплати на нову газету Дзеркало Здолбунівщини. Вона навіть внесена в передплатний каталог та ось побачити її ніхто так і не міг. Невже це неприкрите збирання грошей з мешканців району, запитували нас здолбунівчани. Ми дещо відповіли з цього приводу у попередньому матеріалі і ось новина – ми таки знайшли номер цієї таємничої газети, причому…вкладеної в нашу Здолбунів сіті:)))

Очікування які були озвучені в коментарах до попереднього матеріалу виправдались – це дійсно газета, витримана в “кращих традиціях” всіх комунальних провладних газет. На першій сторінці привітання від регіоналів при владі голови ОДА В.Берташа і голови облради Ю.Кічатого, а також знайомі обличчя здолбунівських чиновників в костюмчиках за столами в РДА. Виявляється засідання колегії РДА і фото її голови В.Шуля –  це подія варта першої сторінки. Газета ДЗ декларує наклад 2500 примірників, редакція розташована по вул.Зеленій, засновник ПП Мельник С.М.  Ми звичайно бажаємо всім виданням в нашому районі великих накладів і чесної конкуренції але і всіляко засуджуємо адміністративне протежування партійних газет за народні гроші.

П.С. Ляпи, звичайно бувають у будь-кого, але так класно постібатись із податкової – це треба ще вміти:) див.фото вище  скан. газети ДЗ номер 2. Тисніть – фото збільшиться!

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама