Ще одна провладна газета на Здолбунівщині

На теренах району почали ширитися чутки про те що бюджетні установи активно спонукають до передплати на нову газету Дзеркало Здолбунівщини. Вона навіть внесена в передплатний каталог та ось побачити її ніхто так і не міг. Невже це неприкрите збирання грошей з мешканців району, запитували нас здолбунівчани. Ми дещо відповіли з цього приводу у попередньому матеріалі і ось новина – ми таки знайшли номер цієї таємничої газети, причому…вкладеної в нашу Здолбунів сіті:)))

Очікування які були озвучені в коментарах до попереднього матеріалу виправдались – це дійсно газета, витримана в “кращих традиціях” всіх комунальних провладних газет. На першій сторінці привітання від регіоналів при владі голови ОДА В.Берташа і голови облради Ю.Кічатого, а також знайомі обличчя здолбунівських чиновників в костюмчиках за столами в РДА. Виявляється засідання колегії РДА і фото її голови В.Шуля –  це подія варта першої сторінки. Газета ДЗ декларує наклад 2500 примірників, редакція розташована по вул.Зеленій, засновник ПП Мельник С.М.  Ми звичайно бажаємо всім виданням в нашому районі великих накладів і чесної конкуренції але і всіляко засуджуємо адміністративне протежування партійних газет за народні гроші.

П.С. Ляпи, звичайно бувають у будь-кого, але так класно постібатись із податкової – це треба ще вміти:) див.фото вище  скан. газети ДЗ номер 2. Тисніть – фото збільшиться!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети