Ще одна бібліотека виграла в обласному конкурсі

 Стали відомі переможці обласного конкурсу міні-грантів бібліотечних ініціатив від Рівненського обласного відділення Української бібліотечної асоціації, який стартував у березні  2015 року. На участь у конкурсі надійшло 18 проектних заявок від обласних, центральних бібліотек Рівного, Острога, Кузнецовська, Володимирця, Клеваня та сільських філій Здолбунівського та Рокитнівського районів.

Після тривалих обговорень, журі визначило 6 кращих проектів, які отримають підтримку від Рівненського обласного відділення УБА, зокрема:

У номінації «Моя унікальна аудиторія»:

Проект «Тривожний дзвін нашої церкви», автор Більчук Світлана Іванівна, бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки с. Кунин Здолбунівського району.

Зміст проекту: збереження історичної пам’яті с. Кунин та популяризація історико-культурної спадщини краю через організацію музейної експозиції та проведення екскурсійної діяльності. Бібліотека організує просвітницькі заходи, які сприятимуть патріотичному вихованню молоді, популяризації унікальної місцевої історії. Співпраця з громадою села, краєзнавцями, священнослужителями, вчителями сприятиме краєзнавчій, пошуковій та науковій діяльності.

Нагадаємо, нещодавно ще дві бібліотеки стали переможцями і отримають грант від обласної ради на втілення своїх проектів у життя.

 

Щиро вітаємо!!!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети