Щасливе дитинство

день дітей (3)З особливим піднесенням у сесійну залу Здолбунівської райдержадміністрації приходили діти з опікунських, багатодітних сімей, з особливими потребами та учасників АТО на свято до Міжнародного Дня захисту дітей. Керівник студії «Зорецвіт» районного центру творчості дітей та юнацтва Юрій Бржечко разом із своїми обдарованими вихованками Кальчук Вікою і Якубчик Вітою представили учасникам заходу, їх батькам, опікунам, гостям літературно-музичну композицію «Спалах споріднених сердець». Присутні не лише слухали аматорів, а й підспівували виступаючим, були учасниками дійства, яке захопило і сподобалось усім присутнім.день дітей (2)
Заступник голови райдержадміністрації Микола Орлов привітав усіх зі святом, навів приклади талановитих дітей нашого району і побажав здоров’я, творчості, реалізації. Організатори заходу у свою чергу познайомили гостя із талановитими дітьми, що присутні у залі: відмінниками навчання, кандидатів у майстри спорту, учасниками творчих конкурсів, кулінарного шоу, тощо.
Далі діти зі старшими друзями помандрували на екскурсію у районний центр зайнятості, де Надія Білоус, спеціаліст установи, провела знайомство із світом професій.день дітей (1)
Тетяна Павлова, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, передала усім присутнім привітання від нашого героя земляка, захисника Петра Єрошевича, що перебуває у Львівському госпіталі після звільнення з полону. Вона побажала дітям, жити у мирі, і надалі залишались такими ж чесними один до одного та до себе.
Усі учасники свята отримали подарунки завдяки Здолбунівській райспоживспілці (керівник Солтис-Шолудько О.Б.), мінімаркету «Центр» (ПП Єгорова), районному центру зайнятості (директор Бабич С.М.)
Провідні спеціалісти РЦ СССДМ Тетяна Стерник, Ольга Кухарчук, волонтери Орещенки Аліна та Андрій, Семенюк Михайло на кілька годин стали справжніми друзями і потурбувались, аби свято пройшло гарно.

Організатори свята – районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.день дітей (4) день дітей (5) день дітей (6)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети