СБУ порушила кримінальну справу проти волонтерки

Радник голови СБУ Маркіян Лубківський на своїй сторінці у ФБ заявив, що СБУ порушила кримінальну справу проти громадянки С., яка розповсюдила неправдиву інформацію щодо кастрації українських військових, які повернулися з полону.

інфо лубківського

Мова йде за волонтерку Олену Суєтову, яка розповсюдила в мережі про це інформацію.

пост СуєтовоїЩо собою являє зазначена стаття Кримінального кодексу.

ст.259

Така реакція СБУ була пов’язана із тим, що п.Олена згадала у своєму коментарі Президента, який зустрічав полонених? Якщо ні, то чим коментарі, які регулярно провокаційно розповсюджувались у рівненських інтернет-ЗМІ від імені ЗС, ЗЕОНу відрізняються від того, що зробив цей коментатор?провокація_2


Заклики спалювати райвідділки міліції, нищити церкву, створювати Поліську чи рівненську Народну Республіки – це коментарі, які не підходять під ст.259 ККУ – ? Чи простіше знайти і покарати людину яка зі свого акаунта розповсюдила якусь, можливо і недостовірну інформацію ніж шукати анонімів, які свідомо роблять провокації, що загрожують державі. Принаймні по заяві, яку ми надсилали в Рівненське обласне управління СБУ прийшла відповідь, у якій говориться, що такі дії, в нашому випадку, не містять ознак кримінального злочину. Чи означає це, що і надалі всі бажаючи, прикриваючись іншими іменами, назвами можуть безкарно сіяти ворожнечу в Інтернеті на сторінках інтернет-порталів та ЗМІ та паплюжити чесні імена громадян України?відповідь СБУВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети