Савченко хоче повторно визволити здолбунівчанина з полону?

Щось незрозуміле коїться із народним депутатом Надією Савченко. То на зустрічі із терористами їздить, то списки полонених публікує. От в них уважні читачі за перші півгодини виявили як загиблих і похованих так і живих і визволених. Зокрема і наш здолбунівчанин Петро Єрошевич живий і цілий, досі фігурує у списках Савченко. (значить списки не СБУшні, а чиї??)

Щоправда сама нардеп зазначає, що у списках можуть бути неточності, ось що вона пише: В цих списках, що ми зібрали за дев’ять місяців після мого повернення, вже можуть бути неточності. Когось могли обміняти так, що й ніхто не знав, про когось можуть бути не точні чи не повні данні…
Тому звертаюся до всіх людей, кому не байдуже чуже горе, давайте розшукаємо наших хлопців разом. Якщо у вас є якась інформація чи ви знайшли себе чи своїх рідних, знайомих, в цих списках і вам вже не потрібна, чи навпаки, потрібна допомога то пишіть мені на фб. Тільки разом борючись за кожного ми зможемо перемогти!
Люди повинні повертатися з полону живими! Війну час закінчувати!
Україна понад усе!
Слава Україні!
Н.С.

Якщо згадати із яким завзяттям і політичними поступками, один закон про достроковий вихід зеків чого вартий, визволяли цього політика із полону, то тим дивнішим виглядає розгубленість з якою ведуть себе тіж персоналії, що клеїли плакати за Надію і за руку приводили у стіни ВРУ.

Чи дасть такий хід із визволення заручників якусь користь самим заручникам невідомо, чи відреагує офіційний Київ на розголошення цих данних теж почуємо згодом. От з цим не можна не погодитись так це з тим, що війну треба закінчувати. миру хоче українська земля.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети