Санстанція пояснила як її приписи ігнорував “Скорпіон”

скорпіонНа статтю в інформаційно –  аналітичному сайті «Здолбунів сіті» «Поки  СЕС «прокинулась», то кафе вже має інше місце для «господарювання»,  Рівненське міжрайонне Управління Головного управління Держсанепідслужби у Рівненській області інформує наступне.

Відповідно до чинного законодавства, зокрема Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», припинення роботи об’єкта підприємницької діяльності можливе на підставі рішення адміністративного суду. Зазначене рішення адміністративний суд може винести на підставі фактів систематичного порушення санітарного законодавства, ігнорування приписів органу державного нагляду (контролю) про усунення порушень, або в випадку загрози життю чи здоров’ю людей.лист від СЕС

Впродовж весни 2014 року, кафе «Скорпіон» неодноразово перевірявся та виявлялись порушення при його функціонуванні. За результатами перевірок суб’єкту господарювання надавались приписи про усунення порушень, які фактично були проігноровані. Враховуючи постійні порушення вимог санітарного законодавства, відсутність експлуатаційного дозволу на право функціонування даного закладу, 18 липня 2014 року було направлено позовну заяву до Рівненського окружного адміністративного суду про припинення діяльності кафе «Скорпіон». Рішення по позовній заяві Рівненський окружний адміністративний суд прийняв лише 10 грудня минулого року.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети