САНМАКСТУР – екскурсійні тури саме на ваш смак!

Хочете гарно відпочити?? Тоді вам до САНМАКСТУР!
Будь-яку інформацію про туристичну агенцію САНМАКСТУР ви можете знайти офіційному сайті – http://www.sanmakstour.com.ua/

Діяльність туристичної агенції “САНМАКСТУР” спрямована на організацію екскурсійних турів в Карпати, Закарпаття, до Львову та по замкам Львівщини.
У екскурсійному сезоні 2017 року крім звичайних екскурсійних турів, на Вас чекає багато інших захоплюючих турів, а саме:
– похідні тури та велотури по горах та гірських озерах з ночівлями у наметах в горах, з душевною компанією біля вогнища з приготуванням гуцульського баношу та закарпатського бограчу у великих казанах. І це все супроводжуватиметься компанійськими піснями під гітару.
– сплави по річках (Дністер, Черемош, Тиса, Случ, Горинь, Південний Буг та ін.
– змішані тури (сплав по Дністру + екскурсійний тур в Карпати);
– велотури по визначних місцях Рівненщини та Львівщини;

Так як головний офіс знаходиться у м. Рівне, то основні відправлення відбуваються з Рівного, Дубно, Кременця, Львову, Тернополя.
З початку 2017 року організовуємо відправлення також з Кропивницького, Києва, Одеси, Чернівців.

Організація екскурсійних турів в Карпати на будь-який вибір і термін! Індивідуальні, VIP – тури, корпоративні, шкільні поїздки. Новорічні, Різдвяні поїздки. Лижні тури.
Звертайтеся за телефоном: 068-741-41-93, 097-988-41-30

на правах рекламиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети