Самогоноваріння – торгівля на людському житті

Мабудь, для когось зайве ще раз говорити про шкоду алкоголю для організму людини. Проте не можна залишатися осторонь суспільних проблем, що спричиняє соціальне зло.
Попередження самогоноваріння, боротьба з пияцтвом, продаж спиртних напоїв неповнолітнім – одні з основних питань в роботі працівників Здолбунівського відділення поліції. Загалом ця робота лягає на плечі дільничних офіцерів поліцї, які, у межах своїх повноважень, забезпечують організацію рейдів щодо виявлення фактів виготовлення та реалізації самогону.
– Протягом поточного року працівниками Здолбунівського відділення поліції було виявлено 54 факти незаконного зберігання самогону, в результаті чого вилучено та знищено 170 л самогону та 120 л закваски. – стверджує т.в.о. начальника Здолбунівського ВП підполковник поліції Сергій Криса. – Робота по виявленню місць виробництва спиртних напоїв не зупинятиметься. Ми і надалі будемо займатися викриванням подібних «точок», щоб зупинити поширення пияцтва серед населення і запобігти злочинам, скоєним у стані алкогольного сп’яніння.
Згідно статті 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення, виготовлення або зберігання без мети збуту самогону чи інших міцних спиртних напоїв домашнього виробництва або з апаратів для їх вироблення карається штрафом від трьох до десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 51 до 170 гривень).

Оксана Петренчук, Здолбунівське ВПВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети