Сайт Здолбунівської РДА претендує на потрапляння до книги рекордів

765Принаймні, якщо звичайні ляпи і очепятки :) трапляються багато де і у кого, але у привітанні з днем Конституції у заголовку то напевно найприкріше, та все ж повідомлення (до речі дуже важливе, яке ЗС хоче розмістити у себе теж, бо ж РДА і надалі напевне, що розміщена у них на сайті інформація, яку переглянуло 6 осіб є достатньою формою інформування громадян) про види адміністративних послуг, які можна отримати в центрі надання таких послуг, б’є усі рекорди по довжині слів.

Можна влаштувати конкурс на приз сайту Здолбунівської РДА яке слово у цьому повідомленні є найдовшим. Ми робимо ставку на п.18 Державнареєстраціядрукованогозасобумасовоїінформаціабракадабра здолбунів

Так і хочеться запитати: Як інформацію подаєте та і послуги надаєте?

Автором саме цього повідомлення і значиться Тетяна Поліщук, адміністратор ЦНАПу.

До речі, серед цих послуг, які можна отримати в одному вікні, чи то дверях Здолбунівсього центру адміністративних послуг є і актуальна послуга, як Оформлення та видача або обмін паспорта громадянина України для виїзду за кордон (у тому числі термінове  оформлення).

Як спробували колеги із газети Експрес його отримати у львівському ЦНАПі читайте нижче.

Минулого тижня міністр Павло Петренко публічно демонстрував роботу Єдиного центру надання адміністративних послуг в одному з районів Києва. Аби показати, що реформи міністерства ефективні, чиновник вирішив особисто перевірити процедуру на практиці – обміняв закордонний паспорт на новий.

У присутності десятків журналістів, клієнтів установи та з експертами групи Реанімаційного пакета реформ міністр заповнив анкету, сфотографувався та заплатив за обмін документа. З його слів, тепер процедура обміну закордонного паспорта громадянина України забиратиме в українців лише 30 хвилин. “Минулого разу на отримання закордонного паспорта я витратив декілька днів, збираючи відповідні довідки у різних відомствах. Тепер ця процедура у єдиних центрах надання адміністративних послуг займає максимум 30 хвилин”, — зазначив Павло Петренко. Міністр запевнив, що iстотно скоротити час отримання різного виду адміндокументів вдалося завдяки рішенню уряду, прийнятому в середині травня. Згiдно з ним, єдиним центрам надання адміністративних послуг додалося роботи.

Чиновник так переконливо розповідав про те, що отримати документ справді дуже легко, що я вирішила й собі обміняти закордонний паспорт на новий. Тим бiльше що тепер, зі слів міністра, ця процедура триває лише півгодини! Тож прямую у Єдиний центр надання адміністративних послуг у Львові. Маю редакційне завдання особисто перевірити, чи відповідають дійсності заяви міністра. … 11.00. У приміщенні десятки людей. Робота центру нагадує конвеєр – клієнти заповнюють документи, чекають, коли на електронному табло з’явиться їхній номер, iдуть до віконця, де працює працівник центру, вирішують свої питання, потім знову заповнюють документи.

Процес безперервний. У центрі всюди вивішено оголошення з довiдковою інформацією. На аркушах паперу надруковано роз’яснення про те, як внести відомості до державного реєстру, як зареєструвати фізичну особу як підприємця тощо. Проте ані слова ніде нема про те, як можна обміняти закордонний паспорт на новий. Дивно. …Підходжу до віконечка №2. Питаю консультантку, де можу обміняти закордонний паспорт на новий. Почувши запитання, дівчина отетеріла, глянула на мене, мов на божевільну. “У нас закордоннi паспорти не обмiнюють. Такої послуги не надаємо. Йдіть у Головне управління міграційної служби”. Кажу дівчині, що бачила, як у Києві міністр юстицiї обмінював паспорт саме в Єдиному центрі надання адміністративних послуг. “Вам потрібно йти у міграційну службу. Тут паспорта ви не обміняєте”, — запевнила дівчина. Підходжу ще до кількох віконець у центрі, питаю те саме. Проте всі працівники запевнили, що в Єдиному центрі надання адміністративних послуг iз закордонними паспортами не працюють. Вочевидь, таку послугу надають лише міністрам, а простим смертним доводиться традиційно йти в міграційну службу, стояти в довжелезних чергах та оформляти масу документів. Юлія ГОЛОДРИГА, газета “Експрес”Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети