Садочки замінили вікна

Повідомляє голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук: Сьогодні з помічником народного депутата від нашого округу оглянули, чи всі міські садочки встигли встановити вікна до 1 вересня.
В “Усмішці”, на яку “зайшло” 466 тис.грн., замінено 69 вікон та 4 дверей. За попередні роки силами батьків та спонсорів було замінено понад 50 вікон. Окрім того, в цьому садочку запрацює нова група, на облаштування якої ще раніше виділялися кошти з районного бюджету. Також в садочку за кошти районного та обласного бюджетів (разом понад 90 тис.грн.) реконструюється система теплопостачання, адже проект по цьому ДНЗ є переможцем обласнного конкурсу проектів з енергозбереження.
В “Ладоньках” (спрямовувалося на вікна 242,0 тис.грн.) замінено понад 30 вікон, значно більшу частину вікон раніше замінили своїми силами батьки. В цьому ДНЗ теж реконструються система опалення за обласною програмою енергозбереження.
В “Дзвіночку” (на вікна 179,0 тис грн.) наразі замінено 18 вікон та двері. Понад 60 вікон було замінено раніше коштом батьків та меценатів. За кошти районного бюджету в ДНЗ тривають ремонтні роботи, що дозволять там відкрити ще одну групу. За обласною програмою енергозбереження в закладі теж реконструюється система теплопостачання.
В “Чебурашці” роботи по заміні вікон ще не розпочались. За кошти, які виділено на цей садочок (103,0 тис. грн.) має бути замінено 19 вікон та 4 дверей. Понад 60 вікон раніше замінили батьки.
В Новомильському садочку, який тільки будується, уже теж стоять вікна і накривається дах. Садочок розраховано на 60 дітей.
В Івачкові розпочинаються роботи з ремонту ДНЗ “Малятко”. Садочок розраховано на 30 дітей. Кошти на проведення робіт – субвенція з держбюджету за сприяння О.Дехтярчука та кошти із т.з. зони спостереження ХАЕС.
Аналогічно розпочинаються роботи у ДНЗ “Малятко” в Мізочі. За 650 тис.грн. з держбюджету (отримали теж за сприяння Дехтярчука) там має бути відремонтавано одне з приміщень ДНЗ та відкрито нову групу на 30 дітей. Раніше на цей садок виділялося 200 тис. грн. з районного бюджету на придбання меблів та ін.
Нові групи по 30 дітей буде відкрито цього року і в Глинську та Уїздцях. Фінресурс – з районного та сільського бюджетів.
Таким чином, у разі доведення до кінця усіх розпочатих робіт, ми забезпечимо дошкільною освітою ще близько 250 дітей з міста, селища та сіл району.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети