Рятувальники на залізничних коліях Здолбунівщини локалізовували витік хімікатів

Такої кількості спецтехніки, лабораторій, машин швидкої допомоги, міліції, МНС, газової служби та інших одночасно на вулицях Здолбунова не бачили давно. Самих дзвінків від жителів міста за підгодини пролунало з десяток. Так що ж відбувалось сьогодні зранку в місті, що викликало таке пожвавлення руху рятувальних служб?

Як з’ясувало ЗС, це були командно-штабні тренування  на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту Здолбунівської місцевої ланки  територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у разі виникнення аварії на залізничному транспорті пов’язаної з витоком (виливом) хімічно небезпечної речовини».

Вся операція тривала близько 30 хвилин. Саме місце навчань було вибране доволі складне. Починаючи від крутого заїзду-з’їзду, великої ями на самій дорозі до “аварійної цистерни”+лютнево-березнева погода. Всі служби діяли злагоджено. У деяких із них ми взяли коментарі і після розшифровки диктофонних записів доповнимо ними цей матеріал. А поки можете переглянути фоторепортаж і заспокоїти тих, хто хвилювався  щодо подій, які відбувалися о 10 ранку на здолбунівській залізничній “рампі”.

 Микола Орлов

 Доповнено. 15.00 Коментар медичної служби.

– Як нам відомо, сьогодні у місті Здолбунів  проводились навчання. Яку участь у цих навчаннях приймало ваше відділення швидкої медичної допомоги?

– Так, сьогодні були проведені навчання ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у разі виникнення аварії на залізничному транспорті, пов’язаної з витоком (виливом) хімічно небезпечної речовини. Наші працівники надавали медичну допомогу «потерпілому». Умовно він був один з середнім ступенем отруєння, його доставили до районної лікарні для подальшого обстеження. Навчання проводились з виливом хімічної речовини аміаку, при якому виникає пошкодження дихальних шляхів, забруднення дихання, подразненнями слизових оболонок очей і носоглотки , та інші симптоми.

– Як часто проводяться подібні навчання?

– Проводяться досить часто, останній раз були у січні, вони бувають різного характеру в різні пори року. Пожежі, повені, виливи отруйних речовин тощо. Проводяться для того, щоб працівники різних служб могли орієнтуватися, як діяти, що робити і щоб практикувати свої вміння.  Часто проводяться навчання на залізниці, адже Здолбунів – вузлова станція, і перевозять тут майже все. Проводились навчання з виливом хлорки, аміаку та інших небезпечних речовин. 

Про це нас  поінформувала завідуюча Здолбунівської підстанції Рівненської станції  екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Грох С.В.

 Інтерв’ю взяв Ігор Яремович

доповнено 7.49 відео Рівне вечірнеВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети