Рядовий Рябко дочекався свого визволення

Не даремними виявилися зусилля наших земляків у пошуках шляхів порятунку собаки, який впав до не закритого, не доглянутого колодязя у Здовбицькому лісі поблизу колишнього хімскладу. Як ми вже розповідали, за повідомленням мешканця Здолбунівщини про цю собаку, банкір Ігор Жовтанюк, не залишився байдужим як людина, до долі цієї тварини і спробував організувати його порятунок. П’ять ночей, це тільки ті, про які ми знаємо, провів пес у земляній пастці, створеній людьми. Сьогодні погода дозволила усім, хто виявив добру волю до операції з порятунку нашого чотирилапого, добратися до місця його перебування. Завдяки потужному позашляховику, на якому зголосилась їхати по бездоріжжю пані Оксана Мартинюк з Богдашева, група з трьох працівників ДПРЧ-18 ТУ МНС в Рівненській області Пальчевський Вячеслав, Тихончук Анатолій, Кухар Олександр і власне Ігор Жовтанюк, добрались до колодязя. Рятівники з МНС змайстрували із рядна, шнурів хитру комбінацію, яка дозволяла підняти собаку на поверхню.

Вся ця констукція була опущена на дно ями, і їжею собаку заманили на це рядно. Далі важких 15 метрів догори (як виявилось саме така глибина колодязя), під час яких всі хвилювались лиш за те, щоб переляканий пес не вистрибнув назад. І ось воно сонце і свобода… цілий і неушкоджений, проте переляканий і пригнічений пес радісно, але тихо заскулив. Він не вміє говорити слово “дякую”, він може бути просто нашим другом. Завантаження у багажник і коротка дорога до траси Мізоч–Здовбиця. Фотосесія на згадку. І першою попрощалась і поїхала мити машину пані Оксана із колегою Олександром. Пес, хоч і був вже на повідку, ніби й забув, що лапи тряслись від страху, кинувся наздоганяти машину рятівниці, щоб бува не залишила його. Довелось заспокоювати і ознайомлювати з територією, по якій він знову може вільно ходити. Зняли поводок. Чекаємо. Рябко наш обійшов все навкруги, і як тільки відкрились дверцята авто Ігоря Жовтанюка, рвонув в салон :) Оце так інстинкт. І хоч пес виявився не породистим, а звичайним рядовим Рябком проте з нашийником, то випустили ми його поблизу осель на початку Здовбиці, так є надія, що і домівку свою він знайде і господаря, який його загубив (сподіваємось не навмисне). Ось так щасливо закінчилась звичайна історія звичайного песика, яка б без небайдужих людей, яких ви бачите на фото, могла би закінчитись для нього зовсім по-іншому! +

незабаром чекайте на відео з операції порятунку РябкаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети