“Розумні рішення” від Спасова

спасів бібліотека (2)Завжди приємно бачити, коли ініціатива на користь громади винагороджується. Так сталось у Спасівській публічно-шкільній бібліотеці. Завідуюча цією бібліотекою Галина Кушнірук, надзвичайно активна та амбітна людина, створила проект «Центр розумних рішень» на базі Спасівської бібліотеки на конкурс Проектів розвитку територіальних громад Рівненської області. І здобула перемогу! Хочеться наголосити, що не тільки Спасівський проект став переможцем на конкурсі – Здолбунівський район отримав 3 із 8 призових місць:спасів біблофест (5)
1.«Центр розумних рішень», Здолбунівська районна рада.
2. «Модернізація системи опалення в дошкільному навчальному закладі «Сонечко» Хрінницької сільської ради Демидівського району», Хрінницька сільська рада Демидівського району.
3. «Тепло дітям!», Сарненська міська рада.
4. «Теплий заклад культури-тепло людських сердець, майбутнє громади», Удрицька сільська рада Дубровицького району.
5. «Економний та екологічний засіб підвищення ефективності соціального обслуговування», Острозька міська рада.
6. «Тепло і економія», Урвенська сільська рада Здолбунівського району.
7. «Покращення умов з проведення дозвілля, активної пропаганди фізкультури та спорту на прикладі благоустрою (реконструкції) спортивної площадки «Наша мрія» на базі НВК «Оженинська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-ДНЗ» Оженинської сільської ради», Оженинська сільська рада Острозького району.
8. «Облаштування дитячого майданчика, створення сприятливих умов для інформаційно-дозвілєвого забезпечення громади c.Копитків Здолбунівського р-ну», Копитківська сільська рада Здолбунівського району.

Як бачимо, Спасівський «Центр розумних рішень» зайняв перше місце, і, як підкреслила Руслана Стасюк, виконавчий деректор Волинського ресурсного центру, конкурсна рада одноголосно прийняла рішення про перемогу.
спасів біблофест (4)
21 жовтня 2015 року відбулося урочисте відкриття «Центру розумних рішень». Завдяки проекту Спасівській громаді відкриваються нові можливості публічного доступу до інформації, та комфортного перебування у бібліотеці, адже вони отримали в подарунок новесенький ноутбук та музичний центр. На відкриття «Центру розумних ідей» до Спасова завітали голова Здолбунівської районної ради Василь Тимощук, заступник голови РДА Микола Орлов, представники організатора конкурсу проектів Волинського ресурсного центру Руслана Стасюк та Ірина Гусарова. Василь Олексійович разом із наймолодшою відвідувачкою перерізали червону стрічку, і офіційно відкрили Центр.
спасів бібліотека (3)
Дуже цікавою виявилась програма заходу – піснями та віршами гостей вітали ті, що є постійними відвідувачами Центру – діти. Несподіванкою був виступ місцевого колективу із запальною піснею.

Та ступівчанам варто завдячувати не новій техніці, а людям, які готові працювати задля розвитку села. Так, пані Галина, завідуюча бібліотекою, готова сама на волонтерських засадах вчити всіх бажаючих працювати із комп’ютером та як правильно шукати потрібну інформацію у мережі Інтренет. Такі люди сьогодні на вагу золота. А ще у бібліотеці багато юних відвідувачів, які і дають їй життя. Першокласники та одинадцятикласники на відкритті презентували свій центр віршами та піснями. Саме вони стануть основою центру, який дасть селу розумних та ініціативних дорослих людей. «Центр розумних ідей» руйнує стереотип, що у сільській бібліотеці, окрім як «взяти книжку додому почитати», більш ніяк не можна розвиватись. Бібліотека сьогодні стала центром розвитку ініціативних людей, які прагнуть до змін на краще.
спасів бібліотека (4)

спасів бібліотека (1)

Від бібліотеки перейшли до школи. На прохання директора Спасівської середньої школи Василя Воробеля, Василь Тимощук та Микола Орлов зайшли до школи, та позитивно оцінили активну підготовку школи до зими, а саме зміну системи опалення, яка нині триває повним ходом.
спасів біблофест (6)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети