Розробили туристичний маршрут “Мальовнича Здолбунівщина”

зустріч із Гавриловою (5)Українське село має надзвичайно багату історико-архітектурну спадщину, культуру, самобутній побут, даровані природою мальовничі ландшафти, а також лікувально-рекреаційні ресурси. Наші села багаті індивідуальним житловим фондом та добрими і працьовитими людьми. Враховуючи відсутність капіталовкладень на створення нових робочих місць у сільській місцевості, більше уваги варто приділяти тим галузям, які не потребують для свого розвитку великих коштів. До таких галузей належить сільський туризм, який давно практикується в Україні. Адже в селах з відповідною рекреаційною базою завжди було багато відпочиваючих.зустріч із Гавриловою (4)

На Здолбунівщині існують усі передумови розвитку відпочинку в селі, який можна розглядати як специфічну форму підсобної господарської діяльності у сільському середовищі з використанням природного та культурного потенціалу реґіону.

З цією метою, 18 червня 2015 року, відбулась презентація універсального туристичного маршруту «Мальовнича Здолбунівщина», який розробив відділ культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації. Оглянули маршрут заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Ярослава Гаврилова, заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Микола Орлов, начальник відділу наукової, еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою «Дермансько-Острозького» національного природного парку Оксана Головко, начальник відділу культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації Елеонора Стеценко.зустріч із Гавриловою (3)

Учасники зустрічі обговорили питання розвитку екологічного, зеленого та рекреаційного туризму на території Здолбунівського району. В ході роботи учасники апробували туристичний маршрут, відвідали основні зупинки, поспілкувались з жителями та підприємцями, які здійснюють свою діяльність у сфері туризму та рекреації. Для громади Здолбунівського району туристичний маршрут буде презентовано на святкуванні Дня молоді в м. Здолбунів та в місцевих ЗМІ 28 червня 2015 року.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети