. Розробили туристичний маршрут "Мальовнича Здолбунівщина" | Здолбунів City

Розробили туристичний маршрут “Мальовнича Здолбунівщина”

зустріч із Гавриловою (5)Українське село має надзвичайно багату історико-архітектурну спадщину, культуру, самобутній побут, даровані природою мальовничі ландшафти, а також лікувально-рекреаційні ресурси. Наші села багаті індивідуальним житловим фондом та добрими і працьовитими людьми. Враховуючи відсутність капіталовкладень на створення нових робочих місць у сільській місцевості, більше уваги варто приділяти тим галузям, які не потребують для свого розвитку великих коштів. До таких галузей належить сільський туризм, який давно практикується в Україні. Адже в селах з відповідною рекреаційною базою завжди було багато відпочиваючих.зустріч із Гавриловою (4)

На Здолбунівщині існують усі передумови розвитку відпочинку в селі, який можна розглядати як специфічну форму підсобної господарської діяльності у сільському середовищі з використанням природного та культурного потенціалу реґіону.

З цією метою, 18 червня 2015 року, відбулась презентація універсального туристичного маршруту «Мальовнича Здолбунівщина», який розробив відділ культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації. Оглянули маршрут заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Ярослава Гаврилова, заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Микола Орлов, начальник відділу наукової, еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою «Дермансько-Острозького» національного природного парку Оксана Головко, начальник відділу культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації Елеонора Стеценко.зустріч із Гавриловою (3)

Учасники зустрічі обговорили питання розвитку екологічного, зеленого та рекреаційного туризму на території Здолбунівського району. В ході роботи учасники апробували туристичний маршрут, відвідали основні зупинки, поспілкувались з жителями та підприємцями, які здійснюють свою діяльність у сфері туризму та рекреації. Для громади Здолбунівського району туристичний маршрут буде презентовано на святкуванні Дня молоді в м. Здолбунів та в місцевих ЗМІ 28 червня 2015 року.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • buddax2

  але вже стаття написана в “урядовому” стилі з якого ви ще недавно жартували :)

  • Здолбунівсіті

   Трохи є)

 • disqus_tmF7dYr7Mc

  який туризм на селі? розвалені клуби смердючи магазини які продають неповнолітні спиртне, забрені в оренди і позарослі очеретом водойми для рибалки ????????:ські голови яких х…н намалюєш на робочих місцях

  • Здолбунівсіті

   Колоритно описана дійсність, можна сприймати її як відправну точку, але хочеться щоб було по іншому і для цього вже почалися перші кроки.

 • Турист-аматор

  «Мальовнича Здолбунівщина, мальовнича Україна, мальовнича Рівненщина»…і т.д. А де ж креативчик? Та, зрештою, я не про це. Хоча , і в цій царині щось свіженьке не завадило б. Прочитавши, робиш висновок: маршрут, направду, надуніверсальний з понад усіх універсальних, якщо такі уже є. Без жодної назви, зупинки, напрямку, переліку населених пунктів чи доріг, шляхів, може, трактів… Чи то “здогадайся, мовляв, сам”, а чи якась інтрига, загадка-відгадка. Що ж то за такий утаємничений маршрут? Звідки й куди, які об”єкти, населені пункти, пам”ятки і т.і. включено ? Презентовано буде, чудово, але до презентації майбутні туристи-пілігрими, принаймні, мають
  уявляти ЩО і ДЕ .

  • Здолбунівсіті

   Майбутні туристи-пілігріми нехай потерплять до 28 числа, буде презентація а після неї публікації в фото, картою і описом Що і ДЕ. На те вона і ПРЕЗЕНТАЦІЯ, щоб містити в собі загадку і інтригу.

   • Ірина Гром’як

    Провезіть майбутніх туристів по дорозі Здовбиця-Глинськ, бажано після дощу, коли димить смітник. Екстрім, адиналін зашкалить, по дорозі екскурсовод розповідає про чупакабру… Все! Туристичний шлях освоєний!

    • Здолбунівсіті

     )) Екстрим туризм матиме майбутнє на Рівненщині, дорога і справді як для зйомок фільму про бомбардування

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама