Розписи писанок тривають у всіх селах Здолбунівщини

OLYMPUS DIGITAL CAMERAУ рамках проведення інтерактивноі мистецькоі акціі “Великодня писанка – тисячолітній код украінськоі націі”  3 квітня 2015 року в приміщенні Здолбунівського міського клубу відбувся майстер-клас з писанкарства. Завідуюча клубом Руслана Козак ознайомила учасників майстер-класу про зміст закодованих символів, особливості  розпису та навчала розписувати писанки, використовуючи традиційні орнаменти.OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Завідуючий клубом села Новомильск Олексій Луцишин провів майстер-клас з писанкарства для гуртківців різного віку. Присутні  мали змогу повчитися та власноруч відтворити набуті під час майстер-класу знання. За допомогою писачка одне за одним звичайні яйця перетворювалися у святкові, яскраві писанки різних візерунків, настроїв і смаків.новомильськ_писанка (4) новомильськ_писанка (3) новомильськ_писанка (2) новомильськ_писанка (1)
 2 квітня 2015 року у приміщенні П’ятигорської ЗОШ  завідуюча клубом  с. П’ятигори  Мельник Л.Д. та завідуюча ПШБ Зінчук Г.Ф. провели майстер-клас з писанкарства. Присутні вчителі ЗОШ та учні  7 класу  подивилися  матеріали виготовлення лемківської писанки (комп’ютерна версія)  а також дізнались про іншу методику розпису яєць.

пятигори_писанка (4) пятигори_писанка (3) пятигори_писанка (1)

 У Півченському Будинку культури відбувся майстер-клас по писанкарству. Для проведення заходу працівники клубу Козік О.П. та Котюк Л.П. запросили вчителя Коник Л.П., яка з учнями третього класу передала присутнім своє вміння розмальовувати писанки.півче_писанка (1) півче_писанка (2) півче_писанка (3) півче_писанка (4)

Завідуюча публічно-шкільною бібліотекою Корнійчук О.І. підготувала виставку тематичної літератури та декоративно-ужиткового мистецтва, а також розповіла про історію виникнення писанкарства. Всі присутні на заході мали змогу опанувати елементи писанкарства.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети