Розподілили майбутні надходження, але всі борги так і не покрили – підсумки сесії

Позачергова сесія, як це стало вже звичкою, у пожежному порядку розглянула важливі бюджетні питання. Розподілили мільйони, які мають лише надійти до міського бюджету до кінця року. З них левова частка надійде до не дуже ефективного КП “Здолбунівське”, яке працює збитково, немає достатньо ні обладнання ні техніки, на відміну від тих же КП в об’єднаних громадах.

А тепер конкретніше по програмам і сумам:

Програма утримання та обслуговування комунальної власності: додатково виділено 30 тисяч на заміну вікон в офісі КП “Здолбунівське”.

Програма розроблення земельної документації: знято кошти на проведення інвентаризації земель 88 тисяч, а загалом це всі кошти 288 тисяч, які планувалися але так і не використані на цю ціль, як і 242 тисячі гривень на документацію по встановленню меж міста. Допоки цього не зроблено землею можна керувати в “ручному режимі”. Може це і є основною причиною того, що ці роботи так і не робляться?

Програма розробки містобудівної документації: знято 100 тисяч які передбачалися на розробку генерального плану міста. Допоки його немає, то можна куснями розробляти втридорога детальне планування і теж в ручному режимі вирішувати містобудівні питання? А відповідно і затримувати проведення земельної інвентаризації.

Чого знято? Тому що міський голова і його підлеглі повідомили, що ці роботи або не готові, або не будуть робитися цього року. Як і минулого…

Програма капремонтів житлового фонду: додано коштів 79,0 тис.грн для капремонту покрівлі по вул.Садовій,6, 75,3 тис.грн для цих же цілей по вул.Садовій,8, на фасад по Щепкіна, 15 – 80,69 тис.грн

Програма розвитку міста: 31,2 тис.грн для завершення облаштування павільйонів у ДНЗ “Дзвіночок”, 50 тис.грн на реконструкцію будинку по вул.Старомильська,25, допомога на будівництво двом храмам,  субвенція рятувальникам, музею та військомату.

Програма розвитку дорожнього господарства: капітальний ремонт пішохідної доріжки по вул.Шевченка (від вул.8 Березня до Шевченка, 183), 160 тисяч, капремонт дороги по вул.Огієнка, 445 тисяч

Це погашення заборгованості за виконані роботи. Борги залишаться і на 2019 й рік.

Програма благоустрою: 769 тис.грн на зарплату КП “Здолбунівське”, 100 тсяч на утримання сміттєзвалища для КП “Здолбунівське”, 201,4 тис.грн для КП “Здолбунівське” на капремонт доріжки в гідропарку (до мосту)

Після дискусій було вирішено питання і щодо виділення земельної ділянки для комплексної реконструкції із добудовою ЗОШ№3 мікрорайон Цементників із спортивними майданчиками і басейном.

Все, гроші всі поділені, грошей більше нема. Груднева сесія, вирівняє баланс і обріже все не зроблене, а також намалює плани на 2019 й рік. Швидше всього левова частина цих планів традиційно буде із недоробленого у 2018 му та частини запланованого і обіцяного на 2019 й. Але все в руках депутатів і виборців. Люба пропозиція може стати першочерговою чи надважливою, головне подати її і обгрунтувати. Подавайте свої пропозиції до бюджету – 2019 і моніторте їх розгляд в кабінетах влади.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети