Розподіл медичної субвенції у Здолбунівському районі та конференція у ЦРЛ

ЦРЛ конференція29 вересня відбулась сесія районної ради, де розглядався проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік». Законом України Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2015 рік» збільшено Здолбунівському районному бюджету медичну субвенцію на суму 1056,3 тис.грн. Розподіл коштів медичної субвенції було здійснено наступним чином. Так, 500,0 тис.грн було виділено на утримання поліклінічного відділення – структурного підрозділу станції Здолбунів ДТГО «Львівська залізниця», ДЗ відділкова лікарня ст.Рівне, яка передається міському бюджету м.Рівне, 378,3 тис.грн – для центральної районної лікарні, 178,0 тис.грн – центру первинної медичної допомоги.
Щоб роз’яснити ситуацію зі внесеними змінами до бюджету та розподілом медичної субвенції, у Здолбунівській центральній районній лікарні відбулась конференція за ініціативи головного лікаря Владислава Сухляка. На конференцію були запрошені усі бажаючі медичні працівники, а також голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук та голова районної ради Василь Тимощук.
Конференція розпочалась із вітального слова головного лікаря. Свій виступ Владислав Сухляк закінчив висвітленням теперішньої ситуації із фінансовим станом ЦРЛ: «Лікарня виснажена і у боргах».
Докладніше про фінансовий стан ЦРЛ розповіла у своєму виступі головний бухгалтер ЦРЛ Олена Куца: скільки коштів було виділено на зарплату медпрацівникам, на харчування, на оплату комунальних послуг, та який борг по кожному із цих пунктів є на сьогоднішній день. Головний бухгалтер повідомила, що загальна заборгованість Здолбунівської ЦРЛ становить 4 млн.420 тис.грн.

Сергій Кондрачук пояснив ситуацію із розподілом субвенцій, чому на утримання поліклінічного відділення – структурного підрозділу станції Здолбунів ДТГО «Львівська залізниця» було виділено кошти із медичної субвенції.
У відповідь виступила головна медсестра Лариса Рябушенко, яка розказала, як у лікарні немає коштів на базові аптечки для невідкладної допомоги, як він неї «шарахаються» постачальники ліків, у яких вона вже вкотре просить у борг ліки. Як лікарня все ж знайшла гроші для безкоштовного обслуговування мобілізованих, яких у лікарні було 1200, і на кожного з них виділялось 250 грн. (в сумі – 300тис.грн).
Ситуація у ЦРЛ складна, та як, сказав Сергій Кондрачук «так, цей рік ми не будемо жити, але ми його переживемо».

П.С Чому відбуваються ситуації подібні описаній вище вже добре розповідалось тут: Медична і освітянська субвенція розраховані зі стелі.
ЦРЛ конференція
ЦРЛ конференціяВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети