Розпочинається інформаційно-просвітницька кампанія з децентралізації

На Здолбунівщині в травні розпочинається інформаційно-просвітницька кампанія з питань Децентралізації від Аналітичного центру розвитку міста “ЗЕОН” спільно з Здолбунівською централізованою системою публічно-шкільних бібліотек “Моя громада мій добробут”.
На вас чекають цікаві заходи: моделювання життя в громаді за допомогою гри “Світ громад”, інформаційна кампанія “В кожну хату”, демонстрація найкращих практик об’єднання громад, спілкування з експертами з питань Децентралізації, а також новий формат дискусій “Жива бібліотека”….

Ми відкриті до спілкування, всіх активних громадян запрошуємо до участі!
Вже 4 травня о 15.00 год. в бібліотеці  прекрасного села Гільча Друга відбудеться гра “Світ громад”. Зголошуйтесь до участі, приходьте просто подивитись, поспілкуватись!

Координатори проекту:

Микола Мокрик, mokryk18@gmail.com, https://www.facebook.com/free.of.team

Марія Орлова, mariia5555@ukr.net, https://www.facebook.com/mariia.orlova

Як це відбувалося у Здолбунові можна переглянути за посиланням: ГРА 

Заходи відбуваються в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування, в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети