Розпочинаються масштабні навчання на Здолбунівщині

Вже сьогодні, вже дуже скоро можна буде почути і побачити велике скупчення машин, іншої техніки, рятувальників, евакуаційні та протирадіаційні заходи, які триватимуть в районі, а епіцентром буде с.Новомильськ.

Як повідомляє Здолбунівська РДА:

Жителям Здолбунівщини варто зберігати спокій! Адже сьогодні, 26 вересня, на Рівненщині відбуваються масштабні тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на Хмельницькій АЕС.

До навчань залучені органи управління та сили цивільного захисту Рівненської області та її підрозділи у Гощанському, Здолбунівському, Острозькому, Дубенському, Млинівському, Рівненському районах, а також у містах Острог та Дубно.

У підсумку навчань буде оцінена готовність сил і засобів до проведення евакуаційних, рятувальних та інших невідкладних робіт.

До тренувань залучатимуть місцеве населення.

Під час практичної фази навчань, зокрема, відпрацьовуватимуть заходи з оповіщення та проведення евакуації. На практиці також перевірятимуть систему оповіщення, порядок укриття населення, контролюватимуть хід розгортання пунктів евакуації та постів регулювання руху.

На фото Дмитро Хомицький – триває розгортання штабу і евакуаційного майданчикаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети