Розпочався ремонт здолбунівського стадіону

Представники ФК “Локомотив” повідомили громадськість про початок робіт на стадіоні. Почали демонтовувати трибуни. В ідеалі, доволі складні і об’ємні роботи на таких об’єктах є предметом цікавості громади, особливо в даному випадку, спортивної і вболівальницької її частини. Напевне ту ж команду, яка грає на цьому стадіоні, вболівальника, цікавить хто, що робить і коли закінчать. Має бути вивішено паспорт робіт, ескіз того, що має бути в кінці, роз’яснення в т.ч про безпеку, вплив на перенос матчів тощо. На офіційному сайті міської ради ми традиційно таких матеріалів не знаходимо, тому спробуємо спрогнозувати і дещо відтворити історію. Ми не претендуємо на істину проте описане нижче цілком могло і може бути.

2017-2018 й рік. Грандіозні плани із повної реконструкції стадіону, який мав би стати домашнім стадіоном Вереса, залишилися там же де і Верес. Разом із майже сотнею тисяч гривень на розроблений проект, який так і не пройшов експертизу. За наполяганням уважної частини громадськості і депутатів, проектанта змусили переробити проект під те, що по силам виконати і що пройде експертизу.

Відступ перший: ось чому потрібна прозорість бюджетного процесу, щоб грошенята між пальцями десь за обрій не летіли.

Кінець 2018 го. Виконком затверджує проект реконструкції на суму близько до 1,8 млн.грн, але грошей таких у бюджеті на 2019 й рік немає, тому в програму потрапляє лише 500 тисяч, та тендер же потрібно проводити, сума тендерна. Тендер проводиться – переможця немає, не вистачає партнера – конкурента, щоб “розіграти” його, повторно проводиться, заявляється дві фірми. Вже по документації видно, хто рахував до копійки, а хто просто за компанію сходив на тендер.

Виграють не здолбунівські. З ним укладається угода на всю суму робіт і навіть план графік робіт описаний (документація, дуже непогана, до речі). Але ми ж пам’ятаємо бажання є, а грошей немає. Лише 500 тисяч.

Відступ другий: ось чому потрібно створювати ОТГ і тоді суттєві додаткові ресурси і в першу чергу ПДФО були би не в районному бюджеті, а міському.

Що потрібно робити? Звісно вносити зміни до угоди. І замість радісного закінчення робіт у 2019 му, можемо очікувати на частину (менше третини) робіт, а там як карта ляже, та і після березня 2020 го то може бути клопотом вже зовсім іншої кампанії в міській раді.

А там дивись забуяє буйним цвітом спортивний Здолбунів. І міні футбольним майданчиком на Яворницького і стадіоном на В.Жука і спорткомплексом на гідропарку.

Чи вплине і як, виконання робіт на спортивний сезон, можна запитати у власника стадіону і його орендаря.



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети