Розпочалося зголошення на теренову гру “Гурби-Антонівці”

Молодь готується боротись за честь свого міста. Розпочалось зголошення на найбільшу в Україні теренову гру  “Гурби – Антонівці”

Вже цієї весни28 квітня – 1 травня, відбудеться спортивно – патріотична гра “Гурби – Антонівці”.  Вже 16-й рік поспіль понад 400 юнаків та дівчат із всієї України з’їдуться на місце найбільшого в історії бою Української Повстанської Армії, що знаходиться на межі Тернопільської та Рівненської областей, в урочищі Гурби. Особливої популярності гра здобула після подій на Майдані: тоді заявки на участь подали 600 учасників, серед яких були обрані 330. Популярність заходу пояснюється його ефективністю: він згуртовує та гартує патріотичну молодь з різних областей, готує нову генерацію дієвих та рішучих патріотів, які готові змінювати країну.

Молодь, озброївшись витривалістю, жагою до перемоги демонструє всю міць і силу духу українців, і не тільки, оскільки участь у грі неодноразово брали юнаки з Білорусії, Литви, США.  Гра відбувається у лісі площею 20 км² та триває 60 годин без перерви. Часто найцікавіші події розгортаються саме вночі. За перемогу змагаються 2 курені – “Вовки” та “Леви”. А “життя” учасника – це нарукавна пов’язка. Перемогти – означає здобути найбільшу кількість балів: “вбити” якомога більше суперників, знайти ворожий штаб з прапором та втримати свій.

Проживи три доби життям воїна УПА. Відчути, що означає боротися до кінця, перемагати свої слабкості, гартувати тіло і дух, робити все заради досягнення мети. Спати, чекаючи на “алярм”, охороняти побратимів на “стійці”, з ризиком ходити у розвідку чи шукати прапор серед боліт, рватися до бою…

Участь у грі безкоштовна, окрім того, усім хто встигне зареєструватись у березні  фірмовий баф у подарунок. Учасники ночують без наметів, організованого харчування немає.

Організатори заходу: Молодіжний Націоналістичний Конгрес за підтримки Міністерства молоді та спорту України.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети