Розпочалось голосування за кращу книгу Рівненщини

Серед номінантів є і здолбунівчани. Тому запрошуємо підтримати земляків своїми голосами!!Однак спочатку про конкурс.тищенка книга

Традиційно проходить голосування за книги-номінанти літературного конкурсу «Краща книга Рівненщини» 2015 року. Обрати своїх кандидатів на перемогу Ви можете одним з наступних способів:

– проголосувати в опитуванні на сторінці vk.com/kkr_rv, або на сайті бібліотеки: ч.3 та ч.1, ч.2;
– заповнивши анкету у будь-якому відділі бібліотеки;
– надіслати свої пропозиції на електронну адресу metod@libr.rv.ua.

Попередні результати голосування будуть оприлюднені на сайті бібліотеки у кінці лютого.
Підведення підсумків конкурсу відбудеться у квітні 2015 року.

 Про конкурс

Обласний конкурс “Краща книга Рівненщини” заснований Рівненським обласним відділення Української бібліотечної асоціації (РОВ УБА) у 2009 році та проходить щорічно у рамках Програми підтримки національного книговидання, популяризації української книги та сприяння книгорозповсюдженню в Рівненській області.

Основними завданнями конкурсу є виявлення кращих видань місцевих авторів, виховання культури читання та любові до книги серед дітей та молоді.

Для організації та проведення конкурсу щорічно обирається організаційний комітет та журі, до складу яких входять відомі краяни: громадські діячі, письменники, художники, журналісти, краєзнавці.

Участь у конкурсі беруть: історико-краєзнавчі дослідження, науково-популярна, пізнавальна література, біографічні дослідження, присвячені видатним діячам науки і культури, мемуари, поетичні та прозові твори, довідкові видання місцевих авторів, що вийшли друком впродовж останніх 5-ти років. (від ЗС: ми це помітили, а інші?)) чи так книг мало вийшло)

Конкурс проходить в 2 етапи: перший (під час якого різними формами виявляється позитивна думка читачів про друковані видання Рівненщини) та другий (остаточне визанчення книг-переможців членами журі конкурсу).

Номінації конкурсу:

– “Краще історико-краєзнавче видання”;
– “Краще довідкове видання”;
– “Краща поетична збірка”;
– “Краще прозове видання”;
– “Краще видання з мемуаристики та документалістики”;
– “Краще видання для юнацтва та молоді”;
– “Краще видання для дітей”;
– “Кращий літературний дебют”;
– “Краще поліграфічне видання”;
– “Краще художнє оформлення книги”.

Номінації уточнюються та коригуються щорічно.

Офіційне оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбувається щороку23 квітня – у Всесвітній день книги та авторського права.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети